Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet amit én most érzek a...

Mi lehet amit én most érzek a párom lányával kapcsolatban? (hosszabb)

Figyelt kérdés
14 éves gyönyörű lány. Sose találkoztam vele csak képeket láttam róla. Okos szép. Rohadtul ki van nyalva a se*ge. Most ballagott és olyan drága ajándékot kapott hogy mások diplomaosztóra nem vesznek ilyesmit nem hogy egy vacak 8. ballagásra... Sztem rongyrázás de ez most nem lényeg. Amikor arról van szó hogy a lány így meg a lány úgy, olyan furcsa ellenszenves érzelmeim vannak olyan keserű, kapálózó féltékenység amit még sose éreztem és ez megrémiszt. Hiszen ez egy gyerek. Sose láttam, hangját se hallottam még. Persze ő se tud rólam. Ahhoz még friss a dolog a párommal. De mérhetetlen irigységet érzek. Lehet hogy azért van mert az én szüleim nem voltak ilyen jók hozzám? Nekem nem volt elhalmozva a gyerekkorom és az apám alkoholista volt, anyám idegrendszeri betegségekkel még ma is küzd. Meg van egy bátyám aki régebben nem kímélt az ütésektől se ha úgy adódott. Ezek miatt lehet? Tudja valaki, hogy mi váltja ki ezt? Őszintén nem akarom hogy egy kislányra legyek irigy vagy ilyesmi legyen, de nem tudom irányítani az érzelmeimet. Párom persze még rá is tesz erre mert ő meglovagolja a problémákat nem megoldja. Sokszor nem érdekli velem mi volt ilyen koromban, mint aki szándékosan süket. Csak a gyerekéről hajlandó mesélni és csak azt, hogy milyen szép és jó minden nekik. Ez is miért van? Valaki? 25/L

2015. jún. 16. 21:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Rejtett gyűlölet, írígység, féltékenység, düh.
2015. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de miből fakad? nem értem
2015. jún. 16. 21:16
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
1+ Jah és félted a poziciódat a gyerek miatt. Le fogsz lepleződni, ezt jó ha tudod.
2015. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
van megoldás? lehet valamit tenni? én igazán nem vagyok rossz ember és nem akarok ilyesmiket érezni... mi a teendő?
2015. jún. 16. 21:17
 5/35 anonim ***** válasza:
11%
2 Önmagadból, mert szerepet játszol a pasidnak. Nem az vagy akinek neki kiadod magad, és érdekből vagy mellette, nem érzésből. Ha másképpen lenne, szeretnéd azt a gyereket, mert a társadból származik, még ha nem is teljesen, de belőle lett.
2015. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
6%

4 De rossz ember vagy, és tele métellyel a pénz miatt.


Mondom: le fogsz lepleződni, bármekkora szinésznő is vagy.

2015. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
14%

"én igazán nem vagyok rossz ember"


Már hogyne lennél rossz ember.

Ne hazudj már, legalább önmagadnak ne.

Vagy ne érezz gyűlöletet a lány iránt, vagy nézz bele a tükörbe, és mondd ki magadnak: Igen, én rossz ember vagyok.

2015. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ezt én nem így érzem, szerintem nem vagyok rossz ember és csak válaszokat keresek. Amíg nem találkoztam a lánnyal addig nem is tudok igazán véleményt mondani. Csak aggódom. Nem vagyok rossz ember bárki bármit mondd. Valaki aki nem ilyen negatív? Egy köztes úton járó választ szeretnék. Gyűlölködni meg máshova menjél.
2015. jún. 16. 21:21
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

Ha közös normális jövőt akarsz a pároddal akkor mindenképp túl kell valahogy tenned magad rajta, ugyanis el fog szabadulni a pokol, ha lesz közös gyereketek, mert akkor ez az egész felturbósodik majd benned a hormonok miatt.

A párod amúgy akkor legalább 35 éves, ha van egy 14 éves lánya, nem? Biztos hogy egy olyan férfival akarsz lenni 25 évesen, aki már túl van családalapításon meg mindenen? Mi van ha majd nem is akar több gyereket?

Én a helyedben lépnék, ha nem bírom elviselni a lányt, mindenki jobban járna. Ő nem tehet róla, hogy neked milyen volt a gyerekkorod.

2015. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos el kell fogadd, hogy a parodnak ő az első, es az lesz mindig. még azt is mondhatnánk hogy a szerelme, mert egy lányos apának igenis a kislánya a szerelme. (Persze ne szó szerint értsd). Bárhogy fog téged szeretni, a lányát még annál is jobban. Ha ezt el tudod fogadni, akkor talán csökken majd ez az érzés benned. Persze az is benne van, hogy amiatt hogy nem el vele, elváltak az anyjával, próbálja kompenzálni drága ajándékokkal. De ez is természetes ilyenkor. Ezért ezen túl kell hogy lépj. Ha téged is szeretni fog, akkor érted is hajlandó lesz áldozatokra, erre gondolj.
2015. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!