Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya szegyenli a noveremet,...

Anya szegyenli a noveremet, mert nem dolgozik. Hogy reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
A ferje nagyon jol keres, megelnek belole ketten, igy egyeztek meg. Csinalja a haztartast, tobb ideje van a gyerekre es magara. Anyukam szerint o egy k.va es nem hivta el szulinapozni tegnap, raadasul az egesz rokonsag elott hangoztatta, hogy mekkora egy k.va, eladta magat, bezzeg o 40 evet dolgozott a tsz-nel. A durva, hogy az unokajat se latogatja, mert az annak a jampinak a kolyke. Mindig igy hivja a sogoromat. Raadasul nem is fiu lett, ahogy annak lennie kellene, es igy meg annyira se erdekli. Normalis anyam? Szerintem orulten irigy amugy. Szerintetek?
2015. jún. 26. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem normális az anyád. Örülnie kéne inkább, hogy így több ideje van a gyerekekkel foglalkozni. Csak szimplán irigy.
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Anyád egy olyan korba született, élte az életét, amiben ha nem dolgoztál fizető munkahelyen akkor lusta, közveszélyes munkakerülő voltál. Ebből a szempontból érthető a hozzáállása, de attól még nem helyes. És igen, irigy.
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Raadasul az unokahugom olyan aranyos, es nem latogatja, vagy, ha tesomek mennenek hozza, huzza a szajat, utolso pillanatban lemondja, vagy ra se nez a gyerekre. Es nekem olyan durva, hogy lek.vazza a sajat lanyat a tobbi rokon elott. :/ meg durvabb, hogy nagybatyjam helyeselt. 2. Tok igazad van, ez lehet az oka.
2015. jún. 26. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Borzasztóan irigy. nem mindenki tudja feldolgozni azt, amikor az orra előtt van egy olyan élet, amilyet ő is élhetet volna, ha olyan társa lett volna, ha olyan anyagi helyzetet teremtett volna, és nem kellett volna esetleg 40 évet egy tsz-ben amortizálódnia, hanem otthonteremtéssel és gyerekneveléssel tölthette volna az idejét és mindezt jómódban. Ő meg valószínűleg kidolgozta a lelkét egy szerény életvitelért. Belesárgult az irigységbe, hogy a lányának mennyivel jobb sora lett.
2015. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben tuti beszóltam volna neki a rokonok előtt! És látogatnám a tesómat, meg az unokahúgomat.


Anyád szörnyű, részvétem. Aki ilyen hülyeség miatt lemond a gyerekéről meg az unokájáról, az...

2015. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom: anyád egy szegény, végtelenül buta szörnyeteg. Azért is, mert képtelen felfogni, hogy a lánya és annak férje - közös megegyezéssel - így rendezték be az életüket: mindkettő tisztességgel dolgozik, egyik házon kívül, másik a háztartásban...de leginkább azért, mert abszolutizálja a "fiú"(!! - jaj, hová is legyek!:-P) unokát a kislánnyal szemben. Szánalmas, szegény asszony.:(
2015. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem is akar dolgozni a nővéred, vagy csak addig csinálja ezt, amíg nem talál munkát? Azt gáznak tartom, hogy k.vána nevezi, meg azt is, hogy többet ér neki a fiúunoka, mint a lány (kíváncsi vagyok, ha lesz majd fiúunoka is, akkor hogy áll majd a tesódhoz meg a két gyerekhez), de azt valahol megértem, hogy az ingyenélő lányára nem büszke.
2015. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyerek x eves koraig nem tervezik, hogy dolgozni megy.
2015. jún. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!