Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya szerint csúnya vagyok....

Anya szerint csúnya vagyok. Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Azt mondta legszívesebben nem is mutatkozna velem az utcán. Emellett semmiért nem dicsér meg az elmúlt időszakban. Jó, ezt nem is várom el de legalább ne beszéljen úgy velem mint egy kutyával. 18 éves vagyok önbizalmam így is kevés, de ezek után legszívesebben nem is mutatkoznék emberek előtt.
2015. jún. 26. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor én mielőbb elköltöznék, és a jövőben nem sűrűn látogatnám.
2015. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet hogz kicsit eltulzol valamit? Nem tudom elkepzelni,hogy ezt mondta volna
2015. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád ezek szerint nem veti meg az alkoholt?
2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tia14 válasza:
100%
Ja költözz el sztem az ilyen nem ANYA! Nem érdemel meg téged! Az én hugommal is hasonlók a helyzetek s elfogom én is vinni anyámtól. Neked van segítséged?
2015. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Hát ember, nem bántásból mondom de ha az édesanyád tényleg ilyeneket mond ott komoly bajok vannak. És nem feltétlen arra céloztam, hogy csúnya vagy.
2015. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt mondta, meg hogy a külsőm miatt szokott sírni
2015. jún. 26. 11:47
 7/16 anonim válasza:
100%
Ha valóban ilyeneket mond, akkor mihamarabb el kellene költöznöd, mert lehet hogy valami nincs rendben anyukáddal. nem történt valami családi tragédia, vagy veszekedés vagy ilyesmi az elmúlt időszakban? mert lehet, hogy emiatt mond olyanokat, vagy ilyesmi.
2015. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Két opció van:

1. anyád bunkó

2. elhanyagolod magad vagy olyan stílust képviselsz ami számára nem vállalható

2015. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy esetleg valami ocsmány piercinged, fültágítód, tetoválásod vagy vad hajszíned van, és/vagy úgy öltözködsz, mint egy szakadt csöves. Manapság sajnos ez divatos, de én se örülnék neki, ha a gyerekem ilyen lenne.

Ha nem így nézel ki, hanem normálisan, akkor anyukádban van a hiba, nem benned.

2015. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Kérdés, hogy a tényleges kinézetedre mondja-e ezt, vagy valami olyasmire, amit te tettél magaddal.
2015. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!