Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elmagyarázni a...

Hogy lehet elmagyarázni a csúnya szavakat? A tőbbi lent?

Figyelt kérdés
k.cs.g p.cs. h.lye hogy lehet elmagyarázni ezeket a szavakat egy 12 évesnek ??

2015. ápr. 11. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

köcsög = váza

pic.sa = popsi

hülye = buta

XDDD

2015. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem érti ezeket a szavakat? Egy hatodikos kamaszról beszélünk.
2015. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy te csak azt hiszed, hogy ő nem érti ezeket a szavakat.
2015. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovisoknak elsősorban azt mondjuk hogy:

Ti tudjátok hogy mit jelent ez a szó pontosan? Nem? Akkor inkább ne használjuk, mert butának fognak gondolni mások!


GYerekem hazajött az oviból. Azt mondta hogy az egyik kisfiú azt kiabálta a másik kisfiúnak hogy kakifejű. Ezt egész úton hangoztatta. Megkérdeztem tőle hogy a másik kisfiúnak tényleg kakiból van a feje? Mire ő azt mondta hogy nem. Na, mondom akkor az egyik kisfiú rosszul tudta, butaságot kiabált. A gyerekem azt mondta hogy tényleg butaságot kiabált.

Ez után nem emlegette többet.


H.lye - Azt jelenti buta, de csak a buták használják más butákra....

p.cs.- Fenék, popsi csúnyán mondva.

k.cs.g- Váza csúnyán mondva, vagy ha 12 évesen már úgy látod mondhatod, mesélhetsz neki arról hogy a börtönszlengből került ki a köztudatba. A lányszerepet játszó férfiakra mondták a börtönökben régen.

2015. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értelmesen elmagyarázni nem ilyen h*lyén . Látom ti is ilyenek vagytok . -_-
2015. ápr. 11. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál?! Tök normális válaszok voltak! Mégis, milyenek?! Ch...
2015. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Hát én az óvodás gyermeknek se gügyögnék, mintha egy szellemi fogyatékosnak kéne elmagyarázni.


A jelentésükkel szerintem jobban tisztában van, mint te, és az ő korában nekem is mocskos szám volt, aztán kinőttem. Ha esetleg előfordulhat egy olyan szociális deformáció, hogy nem tudja, hogy társaságban nem illik ilyeneket mondani, akkor elmondod neki.


Egyébként ha észrevetted inkább egymás közt beszélnek így, felnőtteknek egyáltalán nem. "Felnőttek", jut eszembe anno 12 évesen mennyi buta ember is vett körül magukat marha okosnak gondolva.

2015. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A hülye sztem nem a p.cs. meg a k.cs.g szintjén van... én már ovis koromban tudtam, hogy mit jelent :D. Mindegy, a hülyére lehet azt mondani, hogy buta, gondatlan stb. P.cs. az fenék...


hááááát... a k.cs.g már neccesebb. Azt el lehet neki mondani, hogy alapvetően olyan emberre használja a többség, aki nem szimpatikus neki, akit nem kedvel, de ne használja, mert az igazi jelentését még túl kicsi érteni.

2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem el tudja maga is dönteni, hogy használni akarja ezeket a szavakat, azontúl, hogy az illemet elmondod nem adhatod parancsba hogy ne is gondoljon rá, mert akkor csak megadod a dolognak a tiltott gyümölcs érzését is
2015. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
en el akarom magyarázni neki . Es ennyi . Le sz@rom hogy ti óvis korotokban.... Es tudja az illemet . Nem ugy mint egyesek...
2015. ápr. 11. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!