Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkálnak ilyen abszurd...

Miért piszkálnak ilyen abszurd dolgokkal?

Figyelt kérdés
Apám régen azon kapott szó szerint dührohamot, hogy nem ittam ki teljesen a poharat, hanem volt benne egy kicsi. Meg akárhogy ettem az asztalnál, nem lecseszett, nem rámszólt, hanem leüvöltött, hogy úgy eszek, mint egy disznó. Ha csörögtem a zacskóval, amikor tévézett, akkor azért. Ha a papucsom fél centivel messzebb állt a másikkal, azért. Ilyenkor olyan szinten dührohamot kapott, hogy szétvert mindent, sokszor én is kaptam, amíg kisebb voltam. Miért borul ki ennyire ilyen apróságokon? Szakemberhez nem hajlandó elmenni, mert szerinte velünk van a baj. Értelmesen beszélni se lehet vele.

2015. jún. 29. 22:16
 1/10 A kérdező kommentje:
A címet rosszul írtam: piszkál
2015. jún. 29. 22:16
 2/10 anonim válasza:
76%
Ismerős......egyik ismerősöm ilyen, ha valami nem tetszik neki, akkor én menjek a p*csába, és ha visszamondok neki valamit, még ő van megsértődve. Mikor már elegem lett, megmondtam, hogy ha így folytatja el is megyek, aztán csinálhat amit akar, mert minden barát meg mindenki ott fogja hagyni. Szóval mond meg neki, ha így folytatja otthagyod.
2015. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
2. lehet te a bátyámrol irtál :DD o is ilyen...... sose fognak megváltozni és orvoshoz sem menni.
2015. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha valahogy nem viszitek el egy orvoshoz, nem fog megváltozni, hisz biztos benne, hogy másokkal van gond.
2015. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
3. Biztos nem a bátyádról mer akire gondoltam annak nincs kisebb testvére. De akiről írtam az elment orvoshoz, és amikor megkérdezte az orvos, hogy miért, azt mondta mert mi vagyunk hülyék. Hát ehhez már szólni sem tudtam.
2015. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 Amúgy apám testvére is dettó ilyen, bár ő kicsit értelmesebb. De őt például az összes barátja otthagyta és most ott áll teljesen egyedül. Sőt, munkát se kap a rossz természete miatt, mert a kollégái sorban jeleztek vissza, hogy nem bírják elviselni...
2015. jún. 30. 14:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se...vagyis apám tesója elent orvoshoz, de az összes terápiából annyit ragadot meeg, hogy a családja a hibás...
2015. jún. 30. 14:27
 8/10 A kérdező kommentje:
4 Orvoshoz menni se hajlandó.
2015. jún. 30. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
2. a bátyám totál ilyen.... mindenki hulye korulotte... mindenen felhuzza magát, orjong, kiabál..és rongál..mérgében letépte egyszer a csillárt, vagy az emeletrol kidobta a méteres cserepesnovényt...
2015. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat az mar szep.......
2015. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!