Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért piszkálnak ezzel hogy...

Miért piszkálnak ezzel hogy dagadt vagyok? (szüleim)

Figyelt kérdés
14/F vagyok kb 190 magas és úgy 78-80 kiló. Oké, tudom hogy van rajtam felesleg meg ilyenek, de rohadtul idegesít hogy apám egyfolytában ezzel csesztet. Nem is szeretek velük enni, mert úgy nézi hogy mennyit szedek hogy majd ki esik a szeme... Annyira idegesítő, és azt mondaj: én nem sajnálom csak nézzél tükörbe. Megszólja ha 2 szelet kenyeret eszek meg minden. Elegem van. Nem tuok normális jóízűen enni, és szó szerint inkább éhes maradok de nem eszek annyit amennyi jól esne. de persze az őt nem zavarja hogy ő alacsonyabb nálam kb 10-15 centivel és 110 kiló... Oké hogy idősebb de a kor nem számít csak a magasság... Szóval na mind egy-.- Főként az lenne a kérdésem, hogy hgyan tudnám leállítani ezt, vagy hogyan tudnék ezen tllépni, és hogyan tunám azt elérni hogy magamban éle*szarnám és nem érdekelne hogy gúvad ki a szeme akkor is annyit szednék amennyi jól esne.
2013. aug. 17. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 175 cm magas és ugyanúgy 78 kg, tökéletes alakja van. Nem hiszem hogy kövér lennél.
2013. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul növésben vagy (úristen, most gondolkoztam el, hogy hány cm lehetsz majd, mire lezárul a növekedésed :)) és átalakulóban van a tested.

Szerintem sportolj, hogy legyen rajtad izom, minden más idővel rendeződni fog.

2013. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, a férjem 168 cm-hez 78 kg és nem igazán van rajta felesleg. Mondjuk kérdés, hogy izomzat milyen arányban van valakin, mert főleg férfiaknál nagy különbség lehet két egyforma magasság/súly adat között ettől függően.
2013. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért,mert nem akarják,hogy nagyon elhagyd magad kezd el sportolni amúgy is gáz ha egy fiúnak nincsen izma majd elfújja a szél,na de az is ha nagyon hájas.
2013. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehéz így viszonyítani, de a párom 192 cm és 93 kg, mégis vékony. Talán nem túlsúlyod van, hanem egyszerűen olyan alkat vagy akin a kevesebb is többnek tűnik. Egyébként még kamasz vagy, növésben vagy, és amúgy sem hiszem, hogy 80 kg a te magasságodhoz sok lenne. Nem lehet hogy csak attól félt, hogy te is elhízol idővel mint ő? Vagy esetleg más problémája van és így vezeti le? Amúgy meg olvasd el az itteni hozzászólásokat, senki nem tart kövérnek. Mindig lesznek emberek akik találnak benned kivetnivalót, ezen muszáj túllépni, ha tudod, hogy nincs a másiknak igaza, szimplán ne foglalkozz vele!
2013. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy nézhetsz ki, mert ilyen magasan, ennyi kilóval sokféleképp lehet, de ha szépen látszódnak a kulcscsontjaid, lapos a hasad álló helyzetben, jól kinyújtózkodva látszódnak a bordáid, akkor nem vagy túlsúlyos.

Ha meg ezeket nem látod a testeden, akkor ne sértődj meg a szüleidre, fogadd meg a tanácsukat.

2013. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ehhez a magassághoz ennyi kilójuk azért általában azoknak a férfiaknak van, akiken elég sok izom is található, és kevés zsír. Az pedig, hogy 14 évesen ki lennél gyúrva, kizárt.

Szerintem így látatlanban egy tízest ledobhatnál.

2013. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

1. Nem hiszem, hogy dagadt lennél.

2. Egy szülő hogy mondhat ilyet a gyermekének, hogy "nézz tükörbe"????

3. Ha beszól, vagy megjegyzéseket tesz az alakodra, mondd neki, hogy "Bagoly mondja verébnek" :) vagy (ez morbidabb kicsit de ha nem kapsz érte büntit) küldd el a p.csába! ;)

2013. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az adatokat saccra mondtam de most pontosítók: 186 magas vagyok és 83 kiló. Amúgy így igazából csak a hasammal van gond, izmom az nem sok van, de azrt nem vagyok ilyen nyulka ember... AMúgy utolsó: hogy hogy mondhat ilyet egy szülú? ha ismernéd az apámat.... sokkal dirvábbakat is mondott már, halál fenyegetések, 5 éves koromtól 10 évesig brutálisan vert és sorolhatnám.. Hidd el nem lepődök meg hogy ilyet mond rám-.- amúgy köszi mindenkinek a válaszokat, és amúgy azért nem vagyok brutálisan elhízva csak a hsam nagy, de amúgy ennyi.
2013. aug. 17. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó a testalkatod, ilyenkor kell elkezdeni sportolni valamit rendszeresen és keményen. Akkor nő majd rajtad az izom mint az állat és lemegy a "hasad" is pár hónap alatt ha kitartó vagy.


neked sokkal könnyebb lenne egy ilyen testalkatot összehoznod:

[link]


Mint egy cingár srácnak. Ez nem egy izomkolosszus (persze azt is össze tudod hozni csak sokkal több meló), de ebbe jóérzésű ember nem tud belekötni.

2013. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!