Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan 18-19 éves...

Vannak itt olyan 18-19 éves illetve a 20-as éveikben járók akiket gyakran piszkálnak a szülei az unokával?

Figyelt kérdés
Az én szüleim néha tesznek ilyen megjegyzést hogy hátha megjön az eszem és lesz gyerekem ,de én nem akarok ,mert azt a pénzt amit megkeresek ,azt majd inkább magamra és a barátnőmre akarom költeni,meg egy gyerek felnevelése az tényleg sok pénz.
2014. szept. 16. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

:D


Te hány éves vagy, 14-15?

2014. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már van egy unokájuk, de nem tőlem. Mindig elmondják, hogy ha jönni akar, akkor jöjjön, örülnek a gyerekeknek, de azért inkább figyeljek oda, hogy mit csinálok. Én vágyom rá a legkevésbé, szóval ezt nem kell kétszer mondani.
2014. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2014. szept. 16. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
19? 14 éves szinten
2014. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

hátdrága tezsvírem nekem mán van 4 pujám, 2-1-1 külön bulákból....

üdv lakatos nintendo 16f

2014. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most ez miért 14 éves szint most ne mondjátok hogy nincs igazam egy gyerek baromi sok pénzbe kerül.
2014. szept. 16. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
szerintem jogos, ha nem akarsz gyereket! önkénteskedni kellett az óvodában, ahol az utolsó hét napközis hét volt (nyáron, azaz kevert csoportok voltak) és néhány gyerek rádöbbentett arra, hogy nem éri meg kockáztatni.
2014. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem, már elfogadták, hogy nem lesz unokájuk tőlem. :D


29/N

2014. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19 évesen ezt már bőven el lehet dönteni am ez tényleg jobb h tod magadról mert így inkább nem mész bele abba amibe nem kéne.


De itt is kijön h milyen toleránsak egyesek úgye ha nem állsz be a sorba már rögtön támadnak h agyilag 14 éves, meg majd úgy is meggondolod magad... stb

Szánalmasak vagytok komolyan.

Most ha nem akar nem akar mi közötök hozzá a saját életével mindenikek joga van azt kezdeni amit ő akar.


És se röhögök a nagycsaládos ismerőseimen h szegény bolondok csak a Balcsira járnak nyaralni míg én évente külföldre, moziba nem voltak 5-6 éve.

Mindenből mindig a legolcsóbbat veszik mert a prémium cuccokat már nem engedhetik meg maguknak. Pl Carte d'or, Starbucks, 140-es led tv, HTC One Max...



De ez az ö életük nem az enyém.

Ha nekik család kell hajrá, ha meg más nem akar gyereket hagyátok már békén.


És igen engem is nyaggatott az apám anno h mikor lesz már unokám, de már a körülmények miatt nem érdekes.

Anyám meg nagyon toleráns ember ő azt mondja az én életem és úgy alakítom ahogy én akarom.

Nekem meg nem kell gyerek.


25 F

2014. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző, nem támadtuk, ne legyen kölke, ki a fst érdekel?

Az, hogy az gyerek "sok pénz" meg hogy összeméred, mit tudsz venni, az a SZEMLÉLET, ami infantilis. A bulizás is sokba kerül, de nem azért van a gyerek, hogy ezeket a zseniális fiatalemberektől elvegye. Az ember értéke végtelen, ezért nem összemérhető mindenféle véges értékű cuccal.

Hangsúlyozom, NEM BAJ, hogy nem lesz kölkötök - sőt! Ilyen szemlélettel jobb is ha nincs.


Borzalmas túlnépesedés van az egész világon! ! !


Olyannak aki a bulizást, cuccokat jobban értékeli, mint egy másik embert, aki megjelenik a Földön, az inkább ne hozzon a Földre le új életet.

Világos? ( az aki nem toleráns,most dühödten lepontoz)

2014. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!