Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Változzak, hogy szeressen az...

Változzak, hogy szeressen az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám szerint rossz ember lettem. Nekem ettől bántóbbat aligha mondhatott volna. Az ok, amiért ideáig jutott a beszélgetésünk (veszekedés) az az, hogy túl sok fekete cuccot hordok....és szeretem az alternatív rockot. Azt mondta ettől lejjebb nem süllyedhetek, meg azt kívánja nekem is legyen egy lányom aki normális és egy aki ilyen fekete "haljonmegmindenki" stílust képvisel. Hiába védekezek, hogy én abszolút nem ezeket gondolom, hiába mondok akármit, mintha nem is hallaná.

Nem szoktam diszkóba járni, nem iszok, nem cigizek, nem pasizok, az osztályban első tanuló lettem...nem értem akkor mégis mitől vagyok rossz ember?

Aki rockot hallgat az rossz? Mellesleg nem is tartom magam rockernek. Szerintetek ha elkezdek rózsaszín pólóban járkálni meg fogok neki felelni? Az biztos hogy kényelmetlenül érezném úgy magam, de NEKI legalább megfelelne?

Adjatok nekem tanácsot pls!

15/L



2015. jún. 30. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre nem változnék.. mondom ezt 30 évesen. Mikor, ha nem most élnéd ki ezt a korszakot? (Nekem is volt) . A rossz emberség nem itt kezdődik, anyukádnak elég komoly fogalomzavara van. A rossz emberség pl abban nyilvánul meg, ha elküldöd a büdös 3,14csába és undorítóan viselkedsz vele. De ezt megteheted anélkül is, h feketeébe öltöznél.

Van egy kislányom, és hidd el, hogy ezért biztosan nem fordulnék el tőle. Ha anyukádnak értelmes felfogása lenne, akkor nem a ruházat alapján ítélne meg.. Na pont ő nem... pont neki kéne téged mindenhogyan szeretnie...

2015. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ettől nem lesz senki rossz ember....probald meg azt h tartod a feketet de megis nőiesen pl.:valami csinos fekete felso vagy ing..
2015. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Én is full feketében voltam mindig, ezt a legjobb barátnőm átvette. Az anyám mindig monta h több fekete cuccot nem vehetek (de neki is tetszetek :D ). Az LB-met az anya eltiltotta tőlem "mert én erontom". Szörnen utáltam ezért az anyát, meg őt is 2 év barátság után az anya miatt hozám se szólt.

Szerintem ne változ meg, ez baromság nem vagy ezért rossz ember.

2015. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...de akkor mégis mit tegyek, hogy elfogadjon, és szeressen? :/
2015. jún. 30. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rózsaszínt hordj, de szerintem beszerezhetsz 1-2 sötétzöldet, sötétkéket, aztán meglátod mit szól hozzá.
2015. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked igazából semmit nem kéne tenned.. Ha más probléma, viselkedésbeli zavar nincs, anyukádnak úgy kéne szeretnie téged ahogy vagy. Ha szemüveges volnál akkor vakegérnek szólítana vagy mi? Itt anyukád gondolkodásának kéne megváltozni.
2015. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!