Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjemnek vagy nekem van...

Férjemnek vagy nekem van igaza? Túl reagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányunkat úgy tanította a férjem úszni hogy bele lökte az úszómedencébe és mondta neki hogy ússzon oda hozzá persze a tudtom nélkül.Ezt én jóval később tudtam meg.A kisebb lányunkat is azt mondta majd megtanítja úszni hát mondom köszönöm szépen nem kérek belőle inkább beíratom egy úszótanfolyamra!
2015. jún. 30. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez annyibol rossz otlet,hogy a gyereknek igy lehetnek viziszonyai,annyira,hogy soha a budos eletbe nem fog a viz kozelebe se menni,kiveve persze amikor zuhanyzik! Inkabb fizesd ki az uszotanfolyamot,vagy tanitsd te uszni! :)
2015. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Engem úgy tanítottak meg úszni, hogy velem volt pár felnőtt és a fal mentén beletettek a mély vízbe. Onnantól kezdve, hogy párszor leerültem, már nem féltem és a többi jött magától. Szóval annyira nem rossz ötlet ez, nem kell túlreagálni...
2015. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Bár mondjuk a gyerek személyislgétől is ffügg, mert van, aki jól viseli ezeket a "tréfákat", de ha túlérzékeny valaki, akkor traumát is okozhat. Szóval csak óvatosan.
2015. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
A lányom úgy tanult meg biciklizni, hogy azt HITTE, fogom a biciklit.
2015. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
túlreagálod. a férjednek van igaza.
2015. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De milyen az már hogy a jéghideg mély vízbe bele löki a kislányt.Ja és ráadásul mesélte a lányom hogy apa mindig távolabb úszott tőle mikor úszott felé.Mi lett volna ha baja történik neki?
2015. jún. 30. 14:48
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Öröm egy ilyen "aggódó" anyuka:-)))
2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

az edesanyamat pont ugyanigy probaltak uszni tanitani, halalfelelme volt, azota sem mer a koldokenel melyebb vizbe menni.


A ferjed egy idiota.

2015. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Nos, nálunk ezt a módszert az úszásoktato alkalmazta anno annál a pár gyereknél, aki nem mert a vízbe menni. Volt aki jól megtanult így úszni, de nekem pl azóta is halalfelelmem van, ha víz van a kozelemben
2015. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Lökd be a férjedet egy oroszlánketrecbe és mondd neki, hogy küzdj!
2015. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!