Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjemnek vagy nekem van igaza?

Férjemnek vagy nekem van igaza?

Figyelt kérdés
Húsvétkor együtt volt a család és előkerült egy pohár bor.Világosan megmondtam hogy a lányunknak csak egy kortyot öntsön erre tele önti a poharát és még elkezd nyugtatgatni hogy á csak egy pohár bor semmi baja sem lesz tőle.Szerintem meg 15 éves lánynak nem kéne alkoholt innia.Jó hogy nem pálinkát itat a gyerekkel.

2015. ápr. 7. 18:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy pohár borból ekkora problémát csinálsz, akkor nálatok más gondok is vannak. Ez csak a felszín.
2015. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
1 nap után lett valami baja vagy miért szìtod a tűzet? Szerintem már késő emiatt vitatkozni akkor el vehetted volna mostmár mindegy
2015. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
Egy pohár bortól nem lesz baja. Ha veletek issza meg, legalább látja, mi az a kulturált alkoholfogyaszás, és néhány éven belül nagyobb eséllyel nem fog éjszaka piásan a földön fetrengeni, mint ahogy ma divat a 16-17 éveseknél.
2015. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
99%
még ha 10 vagy 12 lenne, azt gondolod a lányod 15 éve létére még nem látott alkohol? :D hajaj de hogy válaszoljak, a férjednek volt igaza, pohár bortól az égvilágon semmi baja nem lesz
2015. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem Neked. De gondolom, nem ez lesz a rendszer, hogy minden hétvégén kettesben iszogatnak. 15 évesen annyira már nem érzem gondnak, mert inkább úgy kóstoljon, hogy Ti adjátok, úgy nem lesz tiltott és talán nem akar inni a barátokkal.
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Húúúú. Sárkány... A bor pont, hogy egészséges. És egy pohár, hidd el semmiből sem árt meg. Engem 12 éves koromtól kínálgattak a szüleim normális körülmények között. Az első istenes berúgásom is családi körben történt, 14 évesen. Legalább túl voltam rajta, megismertem a határaimat, és nem később került sor erre, felügyelet nélkül. Semmi bajom sem lett, nem lettem alkoholista, elismert diplomám van, jó munkahelyem. Nem kell ennyire komolyan venni ám az életet, kérdező. 23/N
2015. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Férjednek van igaza.
2015. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
34%
Igazad van, mert ha megkérted, illett volna, hogy nem ad neki.
2015. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
18%
mértéket tartani is meg kell tanulni a lányodnak . Azt meg úgy lehet, hogy ott van előtte, de nem issza meg...
2015. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek is elég problémás, ha meg is itta.
2015. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!