Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szid le és kezd el...

Jogosan szid le és kezd el veszekedni anyám, ha 5 virslit eszek, és hozzá három kiflit, mustárral?

Figyelt kérdés

Ezen veszekedett, hogy normális ember nem eszik meg öt virslit, stb...

Annyit hozzáteszek, ha számít, hogy 180 cm, 60 kg, 17F


2015. júl. 3. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%
Mivaan?
2015. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Én ha leülök, megeszek 1 rúd szalámit, és egy fél kenyeret, ne szórakozz már.
2015. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

5 pár vagy 5 szál?


5 szál + 3 kifli nem sok. Én is simán megeszem.

168/52 N

2015. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%

aham hát ez tök jó kérdező. Ez aztán bazi nagy vita téma, kivétel ha a többiek elől zabálod fel a virslit.


Amúgy kétlem hogy ez áll a háttérben. Lehet hogy egy egész nap döglő lusta szar vagy XD és anyukád ezért mérges rád. De persze nem tudom, csak ez vicc...

2015. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem sok, fejlődésben lévő szervezet vagy. Ilyenkor nagyon tudnak enni, főleg a fiúk. Sajnálja tőled, vagy mi?
2015. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%

Tinilányként voltak érdekes húzásaim. Oké, nem ez volt a tipikus, de egyszer hazamentem a boltból nyáron, késő délelőtt, s bevágtam fél kiló kenyeret egy liter tejjel. Ez annyira sok volt, hogy megjegyeztem, de azért máskor sem ettem keveset, hja, falusi levegő, egész nap mászkáltam...


Pár éve, nagynénémnél számolatlanul ettem a csirkecombokat (csak ott eszem meg a csirkét, amúgy kerülöm, de ott jó és az van). Sok órás motorozás, utasként, nem embernek való, éhes is lettem. Ha külön számoljuk a felső és alsó combokat, 12 tuti bement, némi tésztával és sok uborkával. Van ilyen.


A kalóriatartalma alapján képesnek kell lennem 10 tojás megevésére is (elég jól laktat, így kevesebbet szoktam enni, de eszem mást is), a hozzá tartozó zsírral, zöldséggel, miegymással.

163 centis, 38 éves nő vagyok, most épp igyekszem befejezni a fogyásom, de enni azért nem eszem piciket, az nem az én műfajom.


Sok 17 éves, 180 centis srác ipari mennyiségeket eszik, az általad írt mennyiségben semmi nincs (persze nem mindegy, hogy ezt hányszor tudod megismételni naponta).

2015. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

biztos sajnálja, kérdező mond már meg amúgy szokott-e rád mérges lenni, a pontozást leszarom. De akkor is az az érzésem, hogy az.


Mert az hogy kiakadjon csak úgy azon hogy 5 virislit ettél, háááát, ahhoz nagyon hülyének kéne lennie.


Vagy vajalmi templom eger szegény család vagytok? Vagy amúgy full 5-ös tanuló vagy meg kiválló sportoló és anyukád csak úgy leszíd ezért? aha-aha

2015. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

20.04

Nem vagyunk szegények. Máskor is kiakadt már, ha csak négyet ettem meg... csak most lett elegem, és gondoltam kiteszem a kérdést.

És, ha szólna, hogy segítsek valamiben, akkor segítenék, de nem szokott szólni... szóval ezért ne haragudjon.

Meg amikor teljesen nyugodt napja volt, akkor is leszidott, hogy négy virslit eszek.



Egy nap csak egyszer eszek meg ennyit, nem többször.

2015. júl. 3. 20:10
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
rá se b.ssz. Engem háromért is leszid.
2015. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
17 évesen már lehetne annyi eszed hogy látod magadtól is miben kell segíteni. Egyébként meg ha a többieknek nem jutott elég miattad, akkor jogosan szidott le, máskülönben nem. Ha pl vagy 10 virsli 4 emberre, amiből te egymagad megettél ötöt.
2015. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!