Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem...

Kristabell kérdése:

Segítségre van szükségem önpusztító hajlamom miatt (önmarcangolás, vagdosás). De szülő nélkül hogyan?

Figyelt kérdés
Érzelmi labilitásom miatt segítségre szorulok,de anyám nem egy olyan ember akivel lehet beszélni az ilyesmiről.Mindig elküld annyival,hogy én hipohonder vagyok.Ez valójában azért is van,mert mi sosem tudtunk beszélgetni és semmit nem tud rólam,az életemről,arról ami körülöttem zajlik.Szakember segítségét kérném,állandóan szorongok.De szülő nélkül hogyan tehetném ezt meg?
2014. okt. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemed, korod, problémád? Valamit csak írhatnál magadról....
2014. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ha még nem vagy felnőtt, nincs olyan valaki a környékeden, akiben megbízhatsz - pl. tanár, távolabbi rokon, idősebb barát, ilyesmi? Esetleg iskolapszichológus? Ők pl. anonim módon tudnak segíteni!
2014. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!