Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hasonlítok apámra. Vajon...

Nem hasonlítok apámra. Vajon nem ő a vér szerinti apám?

Figyelt kérdés
Szóval semmi közös vonásunk nincs az a baj. Ő barna hajú, barna szemű, én kék szemű szőkésbarna. Még senki nem vetette fel, hogy ne ő lenne az apám, de szinte minden rokon stb megkérdezi, hogy kire ütött ez a gyerek?! Anyámra is csak kicsit hasonlítok ami még aggasztóbb. Nagyszülőkre szintén nem. Teljesen kezdek beleőrülni ebbe. :/ Szeretném megtudni az igazságot.
2015. júl. 7. 23:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg dédszülőkre, ükszülőkre is hasonlíthat valaki, 8 generáción belül lehetséges.
2015. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 rézevőfiamór ***** válasza:
76%

gugli -> anonim apasági vizsgálat


egyszer s mindenkorra bizonyosságot szerezhetsz.

2015. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
86%
Ha ő fehér bőrű (ás anyukád is az), te pedig fekete bőrű vagy, akkor kezdjél aggódni szerintem.
2015. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nagyon északi típus vagyok amikor anyám is barna hajú és zöldesbarna a szeme... Ez így lehetetlen... Tudtommal se német, se svéd nem volt a családunkban.
2015. júl. 8. 00:01
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem szintén szőkésbarna/kék szemű, ahogy a családban senki más. És megis a vérszerinti testvérem. :)
2015. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lehetetlen? Én több olyan testvérpárost is ismerek, ahol az egyik kifejezetten délies típusú, míg a másik északias, mégis ugyanazon szülőktől vannak. És szerintem mondjuk furcsább az, ha valaki a tesójától különbözik ennyire, mint a szüleitől, nagyszüleidől.


Egyébként az, hogy apukád barna szemű, anyukád meg zöldesbarna, nem zárja ki azt, hogy neked kék szemed legyen.

Az én apámnak kék szeme van, anyámnak zöld, az enyém barna. Elméletileg ez lehetetlen lenne, mégis ők a vérszerinti szüleim. Bár ez gondolom azért történt, mert anyu szemében lehet egy nagyon kevés barna, csak ez nem igazán látszik.

Amúgy meg azt hiszem 7 generációtól örökölhetsz, gondolom, ennyi személyre csak nem tudod felvezetni a családfádat.

2015. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Duenna ***** válasza:
91%

Ne legyél meglepődve! Mert van ilyen!

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
88%
Köszi Duenna, ezek érdekesek.
2015. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőke kék szemű vagyok, ehhez nem kell semmilyen északi vérvonal, ne érezd magad különbnek. :D Apukám kék szemű sötétbarna hajú, anyukám fekete hajú és barna szemű. És én nagyon hasonlítok a dédimamámra apai ágon. :)
2015. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
SImán lehet, hogy a felmenőid között van valaki akire hasonlítasz, csak persze nem ismerted, ismerhetted, így nem is tudsz róla.
2015. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!