Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám elviselhetetlen! Mit tegyek?

Apám elviselhetetlen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, apám 56 éves. Azt hiszem úgy 3 éves lehettem, amikor hozzá ítélt a bíróság, főleg azért mert akkor anyámnak még nem voltak rendezett körülményei, állandó munkahelye, ilyenek. Amikor kisebb voltam, apám soha nem engedte hogy átmenjek a barátnőimhez, emlékszem, életem során csak egyszer voltam egy barátnőmnél, akkor is ő vitt el és végig ott volt... de ottalvásról szó sem lehetett, és nálunk sem aludhatott senki. Most sem változott a helyzet, néhány hete ott akartam aludni egy barátnőmnél de nem enggedni, kijelentette hogy "én bizony nem megyek sehova.." Kérdeztem hogy miért, annyi indokot adott hogy "mert kiskorú vagy" tehát még ő sem tudja hogy miért. Aztán most kirándulni mentem volna barátnőmmel, csak egy napra, az anyukája is jött volna, persze ezt sem engedte.. megint azzal jött hogy kiskorú vagyok. Már tényleg nem tudom mit csináljak... anyám felőli nagyszüleimet 6 éve nem láttam, arra is gondoltam hogy beállítok hozzájuk hogy fogadjanak be mert én itt már nem bírok lenni, apám elzár a külvilágtól.. anyám szeret, de hozzá nem mehetek mert elég kicsi a ház ahol laknak 2 tesómmal, és ott nincs hely.
2015. júl. 3. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
16 évet kibírtál, nem bírnál ki még 2-t? Kis türelemmel azt már ki lehetne bírni. Utána sem maradsz le semmiről. Addig menj el vele kirándulni, próbálj szerveztetni programokat vele, hogy ne csak otthon legyetek.
2015. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de ez elég ok hogy " mert kiskorú vagy " .Várd meg ezt a 2 évet :)
2015. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem állsz a sarkadra, fogod magad és költözöl el? Csak rajtad múlik. Anyukád befogadna, a gyereke vagy, apukádhoz meg költözzön akkor egy másik tesód.
2015. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!