Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kritizálnak, miért...

Miért kritizálnak, miért ilyenek? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyum és apum mindig csak kritizál! Amióta megszületett öcsém szószerint, hozzám se szólmak. Csak öt dicsérik és bármit nem úgy teszek ahogy megparancsolják, elkezdenek szidni, és ha megakarom védeni magam éljezdenek verni. Amióta csak edzemet tudom, mindig nrkik kellett megfelelnem. Mindenből én kellett legyek a legjobb és mindig azt kellett tegyem amit mondanak. Mindig azt mondják milyen hogye vagyok és hogy nincsen semmi szükségük rám. Egyedül az állatokkal tudok kikapcsolódni és a legjobb barátnőmmel de ő nagyon messze lakik töllünk. A sportban, az öltozködesbe, a beszédbe, a magaviseletbe és még az ízlésembe is bele akarnak szolni. Nemegyszer kergettek ki a házból éjelente és mára teljesen kiborultam. Demmi életkedvem, semmi de semmi ezen a világon. Miért ilyenek velem?

2015. júl. 10. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Halgattassék meg a másik fél is.

Ők erre mit mondanak?mondanak

2015. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyszüleidtől, más rokonaidtól tudsz segítséget kérni?
2015. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!