Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kritizálnak a lányok mert...

Kritizálnak a lányok mert szőrös (ebb) vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 vagyok. kezelem a szőrösséget, csak a mellkasomon hagyom mag. ugye a lányok is már 16 évesek. mi vicces ezen? De csak a hátam mögött teszik, azt hiszik nem hallom vissza, vagy akár én magam nem hallom. gondolkodtam rajta hogy megmondom nekik a magamét. Nem is vagyok nagyon szőrös, csak mint kb. egy 25 vagy az fölötti és csak mellkason, lábon, karon, és szakáll is csak borosta. mindenhol máshol 3 naponta borotva.

2015. jan. 19. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A csajok régen nem a szőrös pasikat szerették? Nem tudom mi van a mai csajokkal, mondom úgy ,hogy tiszta csupasz a mellkasom :D.
2015. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen de mára már a született testi "kopaszság" a menő és valamiért a legtöbbeknek ki sem nő már a szőr
2015. jan. 19. 21:21
 3/13 anonim válasza:
mintha a lányoknak nem nőne szőr a hónaljukon, vagy a muffjukon :)
2015. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó de az olyan, hogy leszedik és kész. Azon nincs mit kinevetni. még igazán akkor sem ha van.
2015. jan. 19. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
yeti
2015. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
gyerekes dolog ez a részükről. :) sz.rd le őket. ezek szerint ők az epiláltlábúporcelánbuzernyákokra buknak.
2015. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez. csak ugye az még nem is mikor a saját fülemmel halom mit mondanak, csak nem szólok, hanem inkább, hogy egy haveromtól hallom vissza hogy már megint kifiguráztak, ahogy az szokásuk.
2015. jan. 19. 21:28
 8/13 anonim válasza:

17/f

Én szőrös vagyok, mint egy csimpánz( de férfias csimpánz). A lányokat mégsem zavarja. :D Persze egy bozontos szakáll tuti zavarná őket, de addig nem megyek el xd

Ha borotválod magad az szerintem még gáz is lehet, főleg ha csak a mellkasodat hagyod ki (pont a szerelempázsitot xD). Mellesleg nem szép ha egy láb borostás.:D

2015. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem a láb borostás.. csak a szakáll borostás.. a többi fölsorolt helyen úgy van ahogy nőtt
2015. jan. 19. 21:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen férfi az, aki született szőrtelen? 30 évesen már fel se áll neki a cerka.
2015. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!