Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostohaapám normális szerintetek?

Mostohaapám normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Van neki valami zabigyereke, akit ide költözhetett a nyárra, mert az anyja nem tud rá vigyázni vagy valami hasonló, nem is érdekel igazából.

Kis 17 éves kislány.

Ma jövök haza és a gyerek az ÉN fürdőmben pancsolgat. Eleve sz- r napom volt a munkában, és erre kell hazajönnöm..

Erre mostohaapám elkezd nekem később pattogni, hogy ne dugjam a lányát mert hogy még csak 17 éves es hol az eszem, mekkora liliomtipró vagyok stb stb.

Komolyan mindjárt idegrohamot kapok

Hogy gondol ilyet, de most komolyan, csak szerintem beteg az agya?!

23 éves vagyok amúgy


2015. júl. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet hogy a kiscsaj talált ki valamit?
2015. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés, hogy kinek a tulajdona a ház, amiben laksz.

Tök más szitu az ha mostohaapád engedi, hogy 23 évesen a házában lakj, meg az is, ha a fél vagy egész ház a tied.

Azon meg ne akadj fenn, hogy azt mondta, hogy ne dugd meg a lányát, ebben bent van az is hogy a lányát érzi könnyűvérűnek.

2015. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy nem talált ki semmit, mert ha igen megölöm. Az agyamra megy. Van egy 18 éves húgom, de ő normális. Nem értem ez a kislány miért nem tud az lenni.

Amúgy itthon lakok még, anyám, mostohaapám meg tesóm.

2015. júl. 10. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány fürdőszoba van a házban? Ha több is van akkor megmondhatod a hölgynek hogy használja a másikat. Ha csak az az egy akkor nem nagyon van más választása mert azt sem akarhatod hogy még büdös is legyen. Meg kell taanulnod kopogni mielőtt bemész. Ha az eset után kimentél akkor minden rendben van.
2015. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom eldönteni, hogy ebben a történetben ki a nagyobb szerencsétlen.
2015. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majdnem minden hálószobához tartozik egy fürdő..
2015. júl. 15. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!