Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik anyu így...

Miért viselkedik anyu így apukám öccsével? Normális, ha ez zavar?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, de az a baj, hogy rossz érzésem van azzal kapcsolatban, ahogy anyám viselkedik az apám öccsével. Ezt már kb féléve figyeltem meg, hogy folyton olyan, mintha "flörtölne" vele, vigyorog rá, megsimítják egymás kezét stb. És ez lehet, hogy poénkodás, de mindig akkor csinálják, ha apám nincs ott..és nagyon idegesít és rendesen felhúzom magam. Mondtam anyámnak, hogy miaz, szerelmes vagy belé? Ő meg elkezdett veszekedni, hogy hülye vagyok. Mit tehetnék, hogy ne csinálják? Nem tudom, miért kell így viselkedni..
2015. jún. 30. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Együtt laktok, vagy vendég?Lehet ezzel lebuktak előtted

Nem tudsz mit tenni, max nem hagyod őket kettesben és nem árulod be apudnak.

teljesen normális, ha zavar amit észevettél.

2015. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem lenne szerelmes belé, akkor nem felháborodva reagálna, mintha kiderült volna, hanem nevetve mondaná, hogy dehogy is kisfiam/kislányom, csak néha elhülyéskedünk/néha jól esik más ember dicsérete.

És mivel támadólag mondta, így bizony, van köztük régóta valami, vagy most kialakulóban, nagyon semmit nem tudsz tenni, ha elmondod apádnak az a baj, ha nem mondod el, az a baj..

2015. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként pedig bele trafáltál. Ezek az apró jelek azt jelzik,hogy nem csak ennyi volt köztük,hanem együttlét is. Sajnálom. Egyértelmű,hogy anyud csalja apudat a saját öccsével.És ha fél éve tart,akkor az már elég komoly.
2015. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Faterod meg a nagybátyád lyuksógorok lettek. Nem gyakori, de van ilyen.
2015. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Faterodat az öccse felszarvazta. szerintem mutterodat még pipáztatta is a nagybátyád. nem gyakori, próbálj meg ezen túllépni
2015. júl. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biztos célozgatnék rá. Nem egyértelműen, de anyád biztos levenné, hiszen tudja miről van szó. Ismered azt a mondást: "Bűnösök közt, cinkos, aki néma."
2015. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha zavarja az embert, ha az apját épp szarvazzák.


Én szólnék neki, hogy szerintem túl sokat van nálunk az öccse. Vagy valami ilyesmi.

2015. júl. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon kemény, részvétem!
2015. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyut döngeti a sógora. Sajnos ez abból derült ki ahogyan a felvetésre reagált.
2015. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehet a nagybátyád az apád.
2015. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!