Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Cigi szag a fürdőszobába?

Cigi szag a fürdőszobába?

Figyelt kérdés
Majdnem 23 éves lányomnál a fürdőszobába gyakran érzek cigi szagot,tettem is rá meg jegyzést hogy de bago szag van, te cigizel erre úgy éreztem zavarba jött és közölte hogy ó persze! Erősen gyanakszom!
2015. júl. 15. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
23 évesen hadd döntse el ő maga!
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt. Senkinek semmi köze hozzá.
2015. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne dohányozhatna?! Felnőtt, a saját egészségét károsítja ezzel. Inkább mondd neki, hogy egy cseppet sem örülsz, de legalább ne a fürdőszobában szívja már, menjen ki az udvarra.
2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nincs hozzá közöd.Mellesleg,ha panelben lakik,a fürdőszobai szellőzőn a szomszédoktól is átjöhet.De azon se lepődj mwg,ha előtted rágyújt.Ő lakása,felnőtt.
2015. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Kérlek, az "ó persze" azzal a tipikus hangsúllyal simán egy duplacsavar. Biztosra veheted, hogy dohányzott, hazudni meg nem akart, ezért a hangsúllyal próbált megtéveszteni. Legközelebb inkább csak közöld vele, hogy otthon ne dohányozzon.
2015. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Itt egyeseknek problémája van a szövegértéssel:


"23 éves lányomnál"


1. A "lány" nagykorú, felnőtt nő

2. A lány a saját vagy általa bérelt ingatlanban dohányzik.


Nem igazán tudom értelmezni, min is vergődik a kérdező és a nyájas olvasó.

2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
És, ha cigizik, akkor mi van? Nem kislány már.
2015. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1%
Valóban 23 évesen akkor cigizik a saját lakásában amikor akar, de azért egy szülő sem örülne, ha a gyereke ilyen káros, egészségtelen és drága szokásokat venne fel.
2015. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
És az undorító szót még le is felejtettem :)
2015. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem első kérdésem az lenne, hogy az a fürdőszoba hol van? Társasházban? Ha igen a szellőzőn is jöhet. Nálunk rántotthús szag terjeng állandóan, mert az alsó szomszéd a konyhai szagelvezetőt ráköttette nem túl szabályosan ugyan a szellőzőre és kétnaponta rántotthús náluk a menü. Már szóltunk, közös képviselőt is kerestük, de mindenki szarik a fejünkre. Így az ember még rosszul se lehet a saját wc-jében, mert amint elmúlik a rosszullét a rántotthús szag miatt jön az újabb...


De egyébként majdnem 23 éves, felnőtt ember. Tiltani már nem lehet neki, főleg ha az a fürdőszoba a saját lakásában van nem pedig a szülői házban. Undorító szokás a dohányzás de mindenki a saját kárán tanul.

2015. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!