Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom szeretni az édesanyá...

Nem tudom szeretni az édesanyámat, nem birom öt . Szégyen?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Tudod ennyiből nem lehet eldönteni. Lehet hosszú-hosszú évek múlva megbánod ezt a kijelentést. Általában kamaszok éreznek

így, pedig a szülő általában csak félti a gyerekét és jót akar. Szóval ez még változhat :)

2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én sem szeretem anyádat.
2015. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2, nem az a fő kérdés, hogy mit akar, hanem az, hogy mit tesz...

Kérdező, nincs benne semmi szégyen, az ember szeretete nem akaratlagos dolog, nyilván van valami oka, ha így érzel.

2015. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem szégyen, a szeretetet nem lehet sem elvárni, sem erőltetni. Nem vagy köteles szeretni azt, aki a világra szült, ha ezen felül többet nem adott neked, amiért szeretni tudnád.
2015. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elèg nagy vagyok ahozz hogy tudjam hogy nem szeretem !


Soha nem èrtett meg engem a nehèz idöket mindig egyedül kellet átèlnem mert nem èrtett meg!


Mindent megkaptam töle kivève a szeretetett

2015. júl. 18. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, én sem szeretem az anyámat. Próbáltam, nem ment. Pszichológushoz kellett járnom, hogy feldolgozzam azt, hogy bánt velem. Ő se szeretett soha... ő csak önmagát tudja. Nem tudom szeretni. Próbálom, de nem megy.

(Apámat legalább szeretem...)

2015. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!