Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyitottatok már rá a szüleitek...

Nyitottatok már rá a szüleitekre miközben épp azt csinálták?

Figyelt kérdés
Velem most esett meg!Szörnyen megrázó élmény volt, azóta is sokkban vagyok...Veletek történt már ilyen?

2015. júl. 19. 01:08
1 2
 1/19 kittikehh00 ***** válasza:
92%
Ezen most jót mosolyogtam, egyébként nem, még nem volt ebben részem, pedig már 37 vagyok. :)
2015. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Én éppen ma nyitottam rájuk, mikor éppen azt csinálták.

Engem is nagyon sokkolt a dolog, mert régen nem volt ilyen élményben részem, hogy kérésre vacsi után palacsintát sütöttek.

2015. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Én naponta mentettem, mmint ha a főzésre gondoltál....


Amúgy meg ha közösülésre, akkor csak egyszer, de gyakorlatilag nem rá nyitás volt, mert a kertben csinálták. Megpróbáltam nem zavarni őket. Én is így készültem egykor....

2015. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Megtettem *** (autó korrektor)
2015. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Mit csináltak?:D Takarítottak?:D
2015. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Xbox-on játszottak?
2015. júl. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Soha.Engem megtanítottak kopogni.Ha zárva van egy ajtó,sosem rontok be csak úgy.És mielőtt írod,hogy ti nem szoktatok,vagy a szüleid nem tanítottak rá,gondolom ide írkálni se tanítottak,mégis tudsz.Felnőttek,te is úgy készültél,örülj,hogy boldogok,szeretik,kívánják egymást,nem pedig máshol keresik a tüzet.A veszekedéseket,megcsalást,válást jobban szeretnéd nézni?
2015. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Azt azért elmesélhetnéd, hogy mi a fenéért mentél a szüleid hálójába éjjel egykor! Szörnyek voltak az ágyikód alatt?!


Micsoda gyalázatos perverz szüleid vannak! Éjszaka közepén, sötétben, a saját hálójukban, az ágyukban szeretkeznek....

Legközelebb kopogsz, akkor nem érnek kellemetlen meglepetések!

2015. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
"Velem most esett meg!Szörnyen megrázó élmény volt, azóta is sokkban vagyok." Ennyire irigy vagy? A saját szüleidre? Akkor maradj is sokkban!
2015. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy te is így születtél?
2015. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!