Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2015. júl. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

mind2-vel jó bizonyos szemszögből...


külön élnek, a szakítás után elég nagy feszültség volt a családban miattuk...

nekem szerencsére mind2-vel jó a kapcsolatom bármikor kérek valamit, vagy kérnek valamit kölcsönösen segítünk egymásnak


22F

2015. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
Apám már nem él. Anyám Németországban. Napi szinten beszélünk már az unoka miatt is, akit imád. Anyósékkal 0 a kapcsolat. 33F
2015. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apámmal élek, jól megvagyunk. Igaz, hogy ő tart el, de nem az "egreciroztatós" fajta, nem szab szabályokat, a saját belátásaim szerint cselekszem. Nem, hogy laza az a bizonyos lánc, hanem nincs is. :D Anyámmal is teljesen jó, ő nem messze lakik tőlünk, főz rám, bármi van rá számíthatok. Apám az a fajta, aki nem igazán a szoros kapcsolatok híve, de én velem jól megvan. :D 22/f.
2015. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szüleimmel szinte megszakadt a kapcsolat mert nem az ő elképzelésük szerint élek és nem az ő ízlésüknek megfelelő feleséget találtam magamnak, aki egy csodálatos kisfiúval ajándékozott meg. Persze az unoka sem ingatta meg őket határozott elveikben, így nem is jönnek meglátogatni... Feleségem szüleivel teljesen jó a kapcsolat, minden rendben.


32F

2015. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valami jó, mondhatni, utáljuk egymást, mindig minden fontosabb, mint én, úgy kezelnek, mint egy tárgyat, vagy az van, amit ők akarnak, vagy költözhetek el. Őszintén gyűlölöm őket és ha egyszer elköltözök és a saját lábamra állok, jól be fogok nekik olvasni, mindkettőt elküldöm a fa.szba.
2015. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.

Apuval élek, amíg nem kezdem az egyetemet (szeptember).

Viccelődünk, sokat beszélgetünk és mindig együtt étkezünk, így családias a hangulat itthon.

Anya elköltözött, de minden nap látogatom. Vele is sokat beszélek, mindig készül ő is étellel vagy programmal.Hogyha nem érek rá elmenni hozzá, akkor felhívom, megkérdezem, hogy hogy van és beszélgetünk kb fél órát.

Remélem az egyetem alatt sem fogunk elhidegülni egymástól.

2015. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# vagyok. Kor és nem lemaradt.

20/L

2015. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyuval nem rossz, támogat, bár elég ritkán viselkedik úgy, mint egy anyuka. Kb úgy viselkedik mintha a testérem lenne, bevallom, ez sokszor nagyon idegesít.

Apuval nagyon rossz, bár nincs is nagyon. Kb évente 1x találkozom vele, de támogatni egyáltalán nem támogat, folyton morog, és hát amúgy sz@rik a fejemre . De nem bánom, ahogy ismerem, nem valami jó ember.

2015. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!