Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Főleg 18-20 évesek válaszát várom.

Szabadon dönthettek valamivel kapcsolatban vagy a szülő beleszól mindenetekbe?

Ha beleszólnak hogyan kezelitek?


2014. aug. 7. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szabadon dönthetek
2014. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs velük kapcsolatom többé.
2014. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es! Miért nincs?
2014. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apummal nem olyan rossz, de anyum néha szó szerint elviselhetetlen. Amibe csak bele lehet, abba beleszól és ez már nagyon fárasztó mert pár hét múlva már 18 leszek.
2014. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére nagyon jó kapcsolat van köztem, és a szüleim közt. Nagyon sok mindent megbeszélünk. Szabadon döntök az én dolgaimról, ők leginkább tanácsokkal segítenek, és hagyják hogy úgy intézzem őket, ahogy nekem a legjobb.


20/L

2014. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem változó.Anyámmal jól elvagyok általában apámmal nem igazán beszélek.Bár vele kiskoromtól távolságtartó vagyok.
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apukámat nem érdeklem sajnos, Anyukámmal nagyon jo. Inkább tanácsot ad, érdemes meghallgatni, mert bölcs ember, beleszolni nem szokott semmibe, max ha nagy hulyeségre készulök.:)
2014. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Érdekes volt számomra mindenki válasza.;)

Én megvagyik mindkét szülőmmel,de jobban anyuval szeretem megbeszélni a dolgaimat,mert ő nem szól bele h hogyan döntök,de az apám folyton megmondja h hogyan mit csináljak.És néha már nagyon idegesít h beleszól vagy h valamit nem enged meg ez nekem nagyon rosszul esik.Úgy érzem magam az apámtól néha mint egy megkötözött kutya.Nincs szabad döntésem.Legfőképpen ezért érdekelt a válaszotok h vane még valaki ilyen helyzetben mint én.Am 18/L vagyok.

Még 1x kössz a válaszokat.;)

2014. aug. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!