Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20-25 éves mai fiatalok!...

20-25 éves mai fiatalok! Milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel? Együtt laktok még?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
20 éves koromban költöztem el albérletbe és álltam a saját lábamra. Mondjuk tíz éve volt...
2014. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem lakunk együtt, már 18 évesen albiba költöztem, mikor egyetemre kerültem. Akkoriban még anyagilag azért segítettek a szüleim.

21 évesen költöztem össze a vőlegényemmel, ennek már 2 éve. Alapvetően nem ilyen egy rossz kapcsolat, de azért a jó sem. Nem nagyon tudnak semmit rólam, habár naponta, kétnaponta beszélünk. Az időjárás és egyéb fontos dolgok vannak középpontban.


A páromnak (24) viszont kifejezetten jó kapcsolata van a szüleivel. Őket én is nagyon szeretem:)


23-N

2014. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 évesen lettem kolis. Azóta mindig külön vagyok tőlük. Ha mást nem de nagymamámnál lakok. (mikor új albérletet keresek)
2014. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen költöztem el otthonról külföldre. Attól a naptól eltartom magam (már magát a költözést is a magam fizettem abból a pénzből, amit suli mellett kerestem). Most 21 éves vagyok, értelemszerűen nem lakunk együtt, de a kapcsolatunk jó, 2-3 hetente utazok haza hétvégére, anyukámmal nagyon bensőséges a viszonyunk. Apukámmal sok a vita, veszekedés, de nagyon szeretem őt is, csak kicsit olyan "két dudás egy csárdában" vagyunk.
2014. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még itthon lakom és a testvérem is (én 23, ő 24). A szomszéd városban van az egyetem így bejárok, most végzek majd. A tesóm dolgozik, de még ő is itthon lakik. Főleg anyagi okai vannak annak hogy még nem költöztünk el, itt főképp az indulótőke hiánya az ok, és párkapcsolatunk sincs most. Jó a kapcsolatunk a szüleinkkel, ők nem bánják hogy még itthon vagyunk.
2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

18évesen költöztem el otthonról a páromhoz. anyámmal sohasem volt jó a kapcsolatom, édesapám pedig 6éves koromban öngyilkos lett.

amióta elköltöztem sokkal jobb az életem, anyám nem tartja a kapcsolatot velem mondván, hogy én költözésem után nem kerestem, holott ez nem így van, de mivel az élettársa mindig is fontosabb volt neki nem csodálkozom ezen döntésén.

21/L

2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta kollégista voltam, havonta 1-2 alkalommal látogattam meg őket. Eleinte anyagilag támogattak, aztán amikor össze akartam költözni a barátommal, azt mondták, azt már nem fizetik. Akkor voltam 20, elkezdtem dolgozni egyetem mellett, amennyit tudtam. Akkor nagyon összevesztünk, mert nem értettem - és megjegyzem, azóta sem értem - amit tettek. Ugyanis az egy dolog, hogy nem támogatnak, az jogukban áll, viszont valahányszor meglátogattam őket, két napig azzal szekáltak, hogy miért dolgozom, így sose lesz diplomám, tönkreteszem az életem, dobjam ki a barátom, és akkor megint támogatnak. Egy idő után meguntam és inkább nem látogattam meg őket, akkor vagy egy évig nem is beszéltünk.

Most vagyok 25 éves, a régi barátom már nincs meg, az egyetemnek a vége felé járok. A szüleimmel rendeződött a viszonyunk, de ez igazából csak azt jelenti, hogy nem beszélünk kényes témákról. Marad az időjárás meg a pletykák a szomszédokról. Nem örülök neki, de ez van.

2014. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly, 21 évesen koltoztam ki Angliába, elotte otthon laktam. Jó viszonyban vagyok a szuleimmel, édesanyámmal napi szinten beszélek facebook-on, hetente meg Skype.
2014. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!