Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17-18 év körüliek! Milyen a...

17-18 év körüliek! Milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Néha tök jól elvagyok anyával, aztán meg azt érzem, hogy idegesít mindennel...

17/L


2014. júl. 16. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 17-leszek,anya a barátnőm,közöttünk nincsenek tabuk,a többi barátnőm is imádja,nagyon laza és humoros,fiatalos. Apával már más a helyzet,ővele több a súrlódás,túlfélt minket még a 19-éves bátyámat is gyerekként kezeli,jaj vele nehéz,inkább anya közbenjárásával kommunikálunk,pl ha el akarok menni valahová.
2014. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem mindenki így van vele. Velem is ez van, de szerintem teljesen normális, bárkitől kérdezed ugyanezt mondja, legalábbis a barátaim, akikkel szóbakerült ők is ezen a véleményen vannak. 17/L
2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nálunk is így van:) Nekem apával sokkal rosszabb a kapcsolatom, mint anyával.
2014. júl. 16. 20:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem már velem van valami gond:D
2014. júl. 16. 20:51
 5/14 anonim válasza:
*azt lehagytam, hogy ezt az anyukákra értem
2014. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Képes vagyok jól elbeszélgetni a szüleimmel, de néha akárhogy kérem, nem képesek egy kicsit egyedül hagyni. Elvagyok itthon, összepakolok, takarítok, nem ezzel van a baj, csak ha bejönnek, és szólok nekik, hogy szeretnék egyedül lenni, nem szeretnék beszélgetni, akkor azt nem mindig értik meg. Nem igazán fogadják el azt, hogy nem segítségre, tanácsra van szükségem, csupán hallgatóságra, és azt sem értik meg, hogy képes vagyok a saját dolgaimat - mint orvoslátogatás, ügyintézés, hasonlók - elintézni. Tudom, hogy csak jót akarnak nekem, és segíteni, de egyre kevésbé van szükségem ilyen helyzetekben a segítségükre.

Örülök, ha egyedül vagyok itthon, jól esik teljesen egyedül lenni. Félre ne értse senki, szeretem őket, de néha annyira jól esik magam itthon lenni, és nem azon agyalni, hogy mikor rontanak már megint be hozzám. :)


18/L

2014. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én jól elvagyok velük.

18f

2014. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs jó kapcsolatom anyámmal.

17/L

2014. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én is 17 éves vagyok,és anyával jó a kapcsolatunk..mármint úgy hogy ha van valami megtudjuk beszélni,számíthatok rá..de viszont rengeteget is veszekszünk..vagyis inkább a 'vitázás' a megfelelő szó rá,de ilyen apró hülyeségeken,de azokkal nagyon fel tud bosszantani..a szüleim elváltak,és apával viszon nagyon rossz a kapcsolatunk..szinte nem is találkozunk csak épp hogy fél évente összefutunk és ennyi..
2014. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyukámmal nagyon nagyon jó, nekem is szinte a barátnőm :D

Apukámmal nem túl közeli, elvagyunk.


17L

2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!