Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám élettársa...

Mit tegyek ha anyám élettársa kíván engem testileg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát, el lehet viccelődni az ilyesmit, de volt már rá példa, hogy valaki megerőszakította a nevelt lányát.

Szóval én a helyedben szólnék anyunak, de te tudod.

2015. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Látdid, ez nem egy lényegtelen infó, hogy nemcsak, te vetted eszre, és közben semmit nem csinált, csak érzed( igen, ezt egy nő mindig megérzi), hanem ő közölte..ez necces..

Egy normális ember, aki tenylegesen nem akar semmit sem közöl ilyet senkivel..

Semmi beteg nincs benne, hiszen 17 évesen felnőtt nő vagy testileg, ő pedig egy férfi..

Itt azzal van baj, hogy kapcsolatban van, és az anyukáddal, plusz gondolom neked nem jön be , ezektől eltekintve sem..

Szerintem jelezd anyukádnak, minél hamarabb, mielőtt ő adja elő ferdítve...és kitudja miért, az anyák ilyenkor a pasinak hisznek az esetek nagy 100%ban :/

2015. júl. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Egysbkent 16 évesen a barAtnőm csak annyit mondott a kéjenc új pasinak, hogy ha egyszer is hozzáér vagy hozzá, vagy a húgához, akkor ne lepődjön meg, ha késsel a torkán ébred,.

( a csaj 151 cm 40 kg...megis komolyan vette, persze az anyja még 14 évvel később is együtt van azzal a f..szal)

2015. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Szólj anyukádnak rögtön. Ez nem vicc!
2015. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2015. júl. 22. 12:52
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Anyud nem fog komolyan venni, de szólj neki azért!
2015. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha én ilyen helyzetben lennék az anya, eleve úgy kezdeném hogy: figyelj itt ez a pasi, próbálj meg vele kijönni, de ha ilyen történik azonnal szólj nekem! Én ezt soha nem értettem hogy miért nem hisznek a gyereknek ilyenkor. Hú, de le leszek pontozva!

Van egy ismerősöm, külföld. Apuci többször megerőszakolta amiből gyerek lett. Elvetette, 12 éves volt! Azóta leszbikus lett, gyógyszereken nőtt fel. Hányingere van a pasiktól egész életére. Mondjuk meg is értem. Az ilyen görény nagyon tönkre tudja tenni egy egyébként kedves, szép, jó eszű lányokat egy életre. Ez nem játék!

2015. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Miért kell leszavazni az embert, amikor segíteni próbál?

Ez nevetséges...és roppant szànalmas..

2015. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem,hogy én mindenkinek zold pacsit nyomtam:)
2015. júl. 22. 21:24
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is neked címezte kérdező, hanem a sok agyhalott trollnak, akiknek a hobbija, hogy lepontozzák a segítő szándékú válaszokat.

Majd azért írd le, hogy mi lett a vége, mit mondott anyukád, vagy mi történt.

2015. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!