Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miből éreztétek azt, hogy nem...

Miből éreztétek azt, hogy nem szeretnek a szüleitek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fürdéskor mindig bekopogott, hogy ne folyassam a vizet sokáig, szóval még a vizet is sajnálta tőlem.
2015. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Apám azt mondta hogy fiúnak kellett volna születnem!
2015. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szóltak hozzám, ha nem kellett nekik valami.

Nem foglalkoztak velem, mindig beküldtek a szobámba, hogy foglaljam le magam, ne őket zavarjam.

Nem izgatta őket, hogy egyszer megverve jöttem haza, csak az ellopott telefon miatt üvöltöztek velem, szerintük "megérdemeltem".

Ha elmondtam a problémáimat, hamarosan röhögve lett mesélve mindenkinek, hogy milyen szerencsétlen vagyok már.


Elköltözésem után nem kerestek sehogyan, szülinap-karácsony stb nem köszöntöttek (max ha én igen, de akkor se mindig), nem hívtak (kivéve, ha pénz kellett nekik, hisz "felneveltek, így kötelességem"), nem látogattak.

2015. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Levegõnek nézett, megveretett a testvéremmel, mindig kihasznált, soha nem dicsért meg, sohasem mondta,hogy szeret, soha még át sem ölelt, sarokba kellett térdepelnem, ha a hugom rossz volt.Szóval le voltam nyomva gyerekként és még most is.Viszont én nem éreztetem meg az anyámmal, az élet mindent visszaad!
2015. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A szivem szakad meg ha ilyeneket olvasok! Nem tudom felfogni hogy egy anya hogy viselkedhet igy.
2015. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Anyànàl: amikor depresszios voltam egy fiu miatt csak kajaln mentem ki a konyhaba utana vissza egyszer nem kerdezte meg h kislanyom jol vagy? Ha a noverem meg mar egy napig nem jott ki mar olelgette mint egy kisbabat. Apanal: amikor reszegen azt mondta nekem h: hiaba erolkodsz beloled nem lesz semmi inkabb menj el nem kellesz senkinek!
2015. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Édesanyám szeretett mindig is, és én is nagyon szeretem őt.

Apám pedig csak szimplán kijelentette, hogy utál. Nos, ez is kölcsönös.

2015. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor mélyponton vagyok,tuti belémrúgnak,hogy jaj,az ismerősök gyerekei ilyenkor szépek és csinosak és csak vizsgára mennek haza csak azért,hogy többet legyenek a családjukkal.De ha ritkán járok haza,még számon is kérnek.
2015. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#7!

ez velem is így van ;)

szó szerint kijelentette, hogy utál. és miért?

Mer rosszba van a testvérével én meg hasonlítok rá

2015. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mostohaapám zaklatott meg vert és anyám mégis őt választotta. Az igazi apukámnak írok mindig, de havonta egyszer beszélgetünk. Szerintem szeretnek, csak késő lesz mire rájönnek mit veszítettek miért.
2015. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!