Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék érdeklődni akik már...

Szintiatina kérdése:

Szeretnék érdeklődni akik már megszültek és otthon indult be simán a szülés, nektek milyen volt előző napokban a közérzetetek? Hogy éreztétek magatokat? észre vettétek hogy napokon belül meg lesz a pici babátok?

Figyelt kérdés
39+5 hetes kismama. :)

2013. márc. 21. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra!

39 hkm

2013. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmi jele se volt (délelőtt még 3000es zárt méhszáj hiába hordtam túl már vagy 8 nappal, semmi jele se volt hogy aznap éjjel szülni fogok).

A második és harmadik babánál ugyanúgy zajlott, szülés napja előtt 2 nappal jóslóim voltak egész nap de elmúltak aztán megint kezdődtek de nem lettek rendszeresek (aludni viszont alig bírtam). Másnap mentem nst-re és vizsgálatra kiderült hogy volt haszna az egész napos görcsölgetésnek (fájdalomnak nem nevezném inkább olyan kellemetlenségnek mint az izomláz) mert 2211 lettem. Leálltak nappal a fájdalmak, teljesen, aludtam egy hatalmasat és másnap 10kor ill 14 órakor elment a magzatvizem otthon és 2 illetve 4 óra múlva kezemben volt a baba.

2013. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5 nappal hordtam túl a lányom.

Pár nappal előtte nagyon megnőtt az étvágyam. Este 10kor kezdődtek a fájások és még aznap este előtte étteremben voltunk. :D

Baromira álmos voltam előtte pár napig. 2-3 napig. Mint a várandósságom elején. Bárhol el tudtam volna aludni, állva is.

2013. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előtte két éjszaka már nem tudtam aludni a jóslóktól,ezen kívül hasmenés,és étvágytalanság.
2013. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39+5hetesen elment a magzatvizem otthon...nem mondanám h volt jele...de mondjuk én veszélyeztetett voltam(nagyon kinézett a koraszülés már a 28.héttöl!:/)..szval miután betöltöttem a 37.hetet én már mindent jelnek éreztem.De tény h aznap mikor indult a szülés épp hidegfront volt és szétment a fejem.
2013. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 37. héttől folyamatosan voltak jóslófájások, elég sokszor. Napra pontosan 39 hetes voltam amikor mentem Nst-re és mondtam a dokinak. Megvizsgált azt mondta teljesen zárt a méhszáj. Kérdeztem, hogy akkor most nem lesz szülés, ugye? Azt mondta, hogy azt nem tudja garantálni, mert a vizsgálat miatt is beindulhat... Hazamentem még egész nap fájt, teljesen rendszertelenül. Másnap egész nap pihentem, egyáltalán nem volt semmi jóslófájás, csak a nyákdugó ment el, de ezt leszámítva nagyon jól voltam (vihar előtti csend :-)). Éjszaka negyed 3-kor meg elfolyt a magzatvíz.
2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem előző nap este nagyon nagy étvágyam volt.

Emlékszem úgy bevacsoráztam,pedig a vége felé már nem nagyon volt étvágyam.Mondtam is, viccből,hogy lehet reggel szülök,azért kell az energia.Így is lett. :D

Éjféltől már hasmenésem is volt.

Reggel 8kor mentünk be,délután 2kor,már babáztam is.

39+4 szültem.

2013. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előtte napokban rengeteget ettem,szószerint zabáltam:o) Meg takarítottam ezerrel.
2013. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előtte éjszaka éjjel fél2 kor egy erős joslóra ébredtem, majd reggelig minden órában szabályosan 60 perc múlva. ez meg napközben is, ekkor gyanakodtam de már annyira végtelennek tűnt az idő akkortájt hogy legyintettem, hogy úgyse lesz semmi. aztán ez este 10 re átváltott 6-8 percesre. onnan indult be a buli...ugye első volt, nem tudtam még az elején ez már tutira az e, de amikor automatikusan mentem, hogy ruhát készítsek ki magamnak reggelre -amit nem szoktam- felismertem, hogy bizony ez már az...és valóban jól tettem, mert reggel a szekrényt se tudtam volna kinyitni :-D
2013. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

40+5 hétre jött a kislányom.

aznap éreztem magam "furcsán" jóval hisztisebb, ingerlékenyebb voltam mint általában. meg nagyon sokat keményedett a pocakom (az is többször a szokásosnál). anyósom látta rajtam, hogy valami készülődik, de csak utólag mondta.

kedd este kezdődött a vajúdás, szerda reggel született meg a kicsi (császárral végül). pénteken indították volna a szülést, ha addig semmi.

2013. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!