Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 1 éves kislányról lenne...

Egy 1 éves kislányról lenne szó. Szülei felelőtlenek rossz körülmények között van ez a gyermek. Az anyuka cigizik és most is terhes többen látják hogy nem törődnek rendesen a kislánnyal?!

Figyelt kérdés
Lehet ezzel valamit tenni mert szegény kislánynak elég rossz élete lesz ilyen "szüllőkkel"...??

2015. júl. 27. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Ki vagy te a történetben?
2015. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

1: Az hogy anyuka dohányzik, lehet hogy csúnya és egészségtelen dolog, de hidd el, rengeteg gyereket vehetnének el a szüleiktől ha ez szempont lenne. Erről mindenkinek megvan a maga véleménye, de ezen felül jelentősége NINCS.


2: Én is éltem gyerekként olyan házban, ahol sokáig nem volt fürdőszobánk. Elárulom, ennek csak kényelmi szempontból van jelentősége. Tisztálkodni ugyanúgy lehet fürdő nélkül is még akkor is ha felnőtt vagy, nemhogy egy kisgyereknek, aki szinte welnessezni tud egy kiskádban. :)


3: Szerintem a saját dolgoddal törődj.


+1: Nem, nem azért írom mert hasonlóak a körülményeim. Nekünk szép nagy fürdőszobánk van, ennek ellenére nem gondolom hogy akinek nincs, annak nem lehet olyan tiszta a gyereke mint az enyém.

2015. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Amikor öcsém született, a szüleink éppen csődbe kerültek, egy félkész, fűtetlen házban éltünk. Egyedül egy szobában ment egy kis villanyradiátor, mi, gyerekek ott aludtunk, ott fürödtünk kiskádban, ott csináltunk mindent, anyuék ha kellett, fagyoskodtak.

Fel tudtak állni, befejezték a házat (van fürdőszoba is), tisztességesen felneveltek minket. Végig cigiztek, talán érthető valahol. Anyu terhesség alatt is, mint a gyárkémény. Mind egészségesek vagyunk, köszönjük :)

Sőt, nem emlékszem még csak arra sem, hogy rossz életem lett volna, játszottam kint a szabadon, nem úgy, mint a kortársaim. Aztán meg irigykedik mindenki ugye, miért vagyok "sovány" és izmos :)


Miért akarsz másokkal gonoszkodni? Mióta lett divat segítség helyett elítélni, ha valaki bajba kerül?

2015. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szólj a Családsegítő Szolgálatnak, ők utánanéznek a dolognak..
2016. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Megdobbenve olvastam, h 2015ben sokak szerint normalis ha nincs furdoszoba, illetve ha anyuka terhesen bagozik. :o
2017. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs fürdőszoba, az még elfogadható, de a terhesen dohányzásért a védőnőnek minden esetben szólnia kellene, lehetőleg minél többször, amíg nem szokik le róla.
2017. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja félreolvastam nem terhes, de egy évesen még szoptathat, akkor meg azért elég nagy a baj. Na meg ha esetleg a szobában cigizik, akkor az sem jó megoldás.
2017. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!