Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondhatnám meg szüleimn...

Hogyan mondhatnám meg szüleimnek hogy ne legyen újabb botrány?

Figyelt kérdés
Feleségemmel és fél éves kisbabánkkal élek a saját kis garzon lakásomba amelyen rajta van szüleim haszonélvezete. 32nm nem sok hely, így szerettünk volna váltani amibe szerettük volna befektetni a lakást is. Apukám erre csak annyit mondott hogy "örüljünk hogy nem tesznek ki minket innen, ne pattogjunk..." Apósom megelégelte ezt az egészet , vett egy telket és épített egy házat nekünk. Nem tudom miképp mondjam meg szüleimnek az elköltözés tényét hogy ne legyen belőle balhé, kitagadás, amivel apukám már többször is megfenyegetett. A lakásommal pedig nem tudom mi lesz...ha lemondok róla akkor elveheti akár azt is. Egyedüli gyerek vagyok, nem tudom ez a kitagadás hogy működik.

#kitagadás #családi balhé költözés
2015. júl. 27. 17:12
1 2 3
 21/21 NEVEM: Senki! ***** válasza:
49%
Szard le őket ha ennyire köcsögök!!! Hála ISTENNEK(!!!) az én szüleim nem ilyenek!!! Jó, hogy be nem szabályozzák azt is, hogy mikor sza.jatok!!! A lakás a tiéd!!! Kitagadás ide vagy oda ha megmurgyelnak akkor így is - úgy is a tiéd!!! Ez ellen már nem tehet semmit mert mert nem vonhatják vissza amit már aláírtak!!! Te meg -- > (Nyilván!!!) -- > nem fogod aláírni ha vissza akarják venni azt a "csepp" lakást amire úgy verik magukat!!! Mert arra bizony már kell a TE(!!!) aláírásod is!!! Úgyhogy mondom/írom újra: Szard le őket!!! 👍 👍 👍
2017. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!