Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vezessem fel a szüleimnek...

Hogy vezessem fel a szüleimnek, hogy együtt aludjunk a barátommal?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Huszonévesek vagyunk. Be is mutattuk egymást otthon. Viszont! nálunk még senki nem hozott haza senkit (bátyám már 33 éves is elmúlt). Kb 3 hete tudnak itthon a barátomról. Egyszer találkoztak pár órára. Fényeztem - ő az első igazán jó párom. Már sokszor aludtunk együtt, de nem akarom, hogy rosszat gondoljanak róla (hogy csak kihasznál). Apum elég vallásos - katolikus. Mikor mondtam, hogy jön, anyum egyből mondta, hogy gondolja külön alszunk és megágyaz neki a szomszéd szobában.

Igazából annyi, hogy nem akarom, hogy mentegetni kelljen a barátomat. Hogy tálaljam nekik a dolgot?


2015. júl. 15. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
ugyanez a helyzet nálam is
2015. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
hány éves vagy?
2015. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
Anya-apa: ha tetszik, ha nem, holnap kefélni fogok a barátommal.
2015. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Oh, nem a szexről van szó :D Azt bárhol bármikor lehet :) Nálunk lesz egy hétig és nem akarunk külön szobában aludni. Egyedül annyi, hogy nem régóta ismerem, és nem akarom, hogy "megbélyegezzék", hogy csak kihasznál (ő tényleg jó!).
2015. júl. 15. 20:30
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Túl bigottak a szüleid. Ők azok, akik úgy gondolkoznak, hogy: "a férfinek és a nőnek előbb lélekben kell összekapcsolódniuk, majd utána a házassági szertartás után koronáhatják meg szerelmüket" xD Ezt a hittantanárom mondta így amúgy, akinek 5 férje volt :'D :D Nincs ebben semmi különös, gondolom ők se házasságba csinálták először, ha meg igen, megérdemlik, csak én a bátyád sajnálom nagyon.
2015. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mondd nekik, hogy: mivel már úgyis lecidáztam a palit egy sikátorban így tökmind1 hol alszik nem? de. apád örülni fog
2015. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat írjatok légyszíves, aki meg csak... akar az inkább tartsa meg a véleményét!
2015. júl. 15. 20:36
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
mit vársz? senki nem fogja a szádba adni azokat az álszent szavakat amit szeretnél.
2015. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nagyon konzervatív szüleim vannak, 25 éves vagyok. Teljesen más az, amikor már 15-18 évesen hazaviszel valakit, nekem most jött össze. A bátyám pedig még mindig nem hozott haza senkit, pedig tudom, hogy volt barátnője! A srácnál szüleinél is voltunk már egy hetet.

A kérdésem még mindig az lenne, hogy hogyan vezessem fel a szüleimnek, hogy együtt aludjunk, úgy, hogy ne legyenek rossz véleménnyel róla?

(Elköltözni még nem tudok, mert munkát keresek már hónapok óta. És ennek a látogatásnak az lenne a célja, hogy megismerjék egymást.)

2015. júl. 15. 20:41
 10/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem lehet törölni a kérdést :(
2015. júl. 15. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!