Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti másképp néztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti másképp néztetek a párotokra, miután megszületett a gyereketek? Nem állt közétek a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
De igen,egy hölgynek szülés után is tudnia kell feleségként viselkedni.Sokan ezt elfelejtik,mert leköti őket a baba.Sok konfliktus szokott ebből adódni.
2012. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekunk is van gyerekunk de ugyanugy szeretjuk egymast es torodunk is egymasal...
2012. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem a baba megszületése után a mi kapcsolatunk nem fog megromlani, henem inkább erősödni fog. Én majd megteszek mindent annak érdekében, hogy a párom ne érezze magát elhanyagoltnak. 24N
2012. júl. 26. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. A nők többségének a gyerek lesz az atyaúristen onnantól kezdve, a férfiról meg elfeledkeznek. Pedig ha ő nem lenne, akkor az atyaúristen gyerek se lenne. :)

Igyekezz nem változni.

2012. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném elhanyagolni a páromat sem, és nem is fogom.
2012. júl. 26. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezt így könnyű mondani.

De amikor rádszakad minden, néhány óránkénti etetés, pelenkázás, főzés, mosás, takarítás, gyerekkel sétálás, játék, állandó szolgálat, akkor az embernek nincs kedve se ereje még este is nagyot alakítani szerintem. Csináld végig az első babás napot és meglátod.

2012. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%

4 hónapja szültem és szerencsére nem változott semmi, csak jobb irányba, a férjemmel is foglalkozom. Az elején, az első hónap pl. nagyon nehéz volt, mert első gyerek, fáradt voltam nagyon, semmi energiám nem volt semmire, + szülés után ugye van némi fájdalom a gáttájékon, ha nem vagy szerencsés, de mégis, mikor férjemhez odabújtam, akkor kicsit ki tudtam kapcsolni, kizárni a külvilágot, a gondolataimat (vajon eleget eszik, megfelelően törődök vele...stb). Nekem nem esett nehezemre, végül is őt is ugyanúgy szeretem, mint rég, csak a szeretetemet megosztottam. Sőt, a szex is jobb lett...

Sikeres szülést, egészséges gyermeket és boldog anyaságot kívánok neked!

22/N

2012. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm! Remélem nálunk is csak jobb irányba fog még változni a dolog! :)

2012. júl. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!