Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szégyellek az anyukámhoz...

Miért szégyellek az anyukámhoz fordulni segítségért, vagy pénzt kérni tőle?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon csúnyának látom magam, és szeretnék ezen változtatni. Szeretném ha lennének saját sminkcuccaim, szeretném ha olyan sampont használhatnék amilyet én szeretnék, szeretném megválogatni az ételt amit megeszek, szeretnék venni valamit a pattanásos arcomra, szeretnék elmenni egy kozmetikushoz, hogy ne érezzem magam ilyen bűn rondának, meg kiszedje a szemöldököm. De ezekkel sose merek odamenni anyukámhoz. Nincs saját pénzem. És ha lenne is, szégyellném elmondani neki, hogy én ezt, és ezt vettem.

Próbáltam már sminkelni is magam, de valamiért ezt is titokban... Nem értem miért, mert ő is sminkeli magát, és szerintem nem várja el tőlem, hogy én ne tegyem mindezt.


Mi lehet ennek az oka, hogy ennyire félek tőle? 19/L



2015. júl. 31. 23:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen pszichiáterhez kéne fordulnod, mert ilyen mértékű gátlásokkal nagyon nehezen fogsz tudni élni. Anyukád nem veszi észre, hogy problémáid vannak?
2015. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen gondjaim, de egyszer úgy is rá kell szánnod magad, hogy beszélj vele. Mond el neki, hogy miket szeretnél és meg fogja engedni, hisz az anyukád. Azt akarja ami neked a legjobb. És 19 évesen már neked is kijár egy saját élet saját döntésekkel. Szerintem nem kell semmi dilidoki csak egyszer rá kell szánnod magad, hogy megnyílj.
2015. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Anyukám úgy ír le általában, hogy agresszív vagyok, tiszteletlen, és régebben ő is mondta valami nincs rendben velem, tavaly is ő szorgalmazta a pszichológust. De akkor más problémák miatt kellett.
2015. aug. 1. 00:17
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltál az én válaszomra, pedig nem volt benne pénz, csak tanács és egy kérdés...
2015. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van amúgy, talán ez, hogy kiírtam ezt a kérdést, ez a bátorsággyűjtés volt, és holnap oda fogok menni hozzá, sőt, a jövő héten még diákmunkát is fogok vállalni. Szembesülnöm kell a dolgokkal, hogy nem olyan félelmetesek mint gondolom.
2015. aug. 1. 00:19
 16/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem válaszoltam 69%-os, ennek az volt az oka, hogy nem tudnám megmondani, mert nem ilyen egyszerű. Sok dolgot megbeszélünk egymással, bár inkább régebben volt ez jellemző, és kedves is tud lenni, de máskor meg durván be is tud szólni. Mostanság sajnos a beszélgetések is vitába fulladnak, általában félreértjük egymást.
2015. aug. 1. 00:22
 17/20 anonim válasza:
100%
Ismerős helyzet, engem is leszokott szidni mindenért meg beszólogat, hogy lusta disznó vagyok, szétfekszem a kanapét meg ilyesmi, de nem foglalkozok vele mivel az összes állatot én látom el, én ganézom a tyúkólat, stb. Hozzáteszem 16 éves lány vagyok. Én voltam az előbbi dilidoki ellenes.
2015. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Értem. De az a válaszod már tetszett, hogy erőt veszel magadon, és beszélsz vele...., hidd el, csak te tudod ezt megoldani.


Szedd ki a szemöldököd, és kérdezd meg tőle: hogy tetszik?

Megharapni biztos nem fog :)! Hajrá!


És ami rajtad segítene még, egy igazi barátnő, hogy kibeszéld magadból a gondolataidat, problémáidat. Akar az itt ajánlkozó egyik lány....

2015. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én is majdnem ilyen vagyok csak fiúban.


Igaz én jobb helyzetben mert az én anyukám akarja hogy menjek társaságba, de én nem merek... Meg is ijedtem amikor elolvastam a #10-es kommentet, mert egy az egyben ugyan az vagyok és is.. :( nem vagyok szocializálódva, nem voltak, nincsenek barátaim és nem járok sehova pedig nagyon szeretnék menni.

2015. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az enyém is akarja amúgy hogy társaságba menjek :)
2015. aug. 1. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!