Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy tényleg nekem kellene elgondolkodnom magamon, ahogy a szuleim mondják?

Figyelt kérdés
Hétvégét a barátomnál töltöttem. Mikor hazajöttem, nekem állítottak szuleim, hogy beszélnunk kell. Megkérdezték, hogy szerintem ez normális viselkedés amit csinálok, hogy egész hétvégét ott vagyok barátoméknál, hogy mit gondolnak rólam az emberek, hogy nem vagyok otthon. Az udvarlásnak nem ilyennek kell lenni, és hogy ok ezt nem turik, és költözzek el. Meg hogy normális-e, hogy állandóan a barátom nyakára járok. Közben a barátom szokta megkérdezni, hogy ott maradok-e nála. Egyébként dolgozom, és azzal is jött, hogy a munkámmal kellene foglalkoznom és kiépíteni. Ezt az érvet nem egészen értettem mivel hetfotol péntekig dolgozom, és hétvégén nincs munka. Szeretem oket, de szerintem bolhából elefántot csinálnak, és érzelmileg próbálnak meg zsarolni, hogy én vagyok a rossz és mi ez a viselkedés. Plusz még azt is mondták, hogy eldobom oket magamtól. Nemtudom mit tehetnék. 21/L
2015. aug. 4. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem normális a kiakadásuk. Semmi rosszat nem tettél. Miért ne lehetnél 21 évesen bármennyit is a barátoddal?

Talán a szüleid még kislánynak tartanak és úgy is kezelnek.

2015. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

nem normális. felnőtt nő vagy , miért ne lehetnel a baratoddal? fontosabb nekik, hogy mit mondanak a pletykas vénasszonyok, mint a te boldogságod?

mert ahogy ertelmezem az a bajuk, hogy más mit gondol, hogy te mész hozzajuk. régen tudod ez tabu volt, abban az időben a férfi járt a lanyos hazhoz udvarolni, de ott se lehettek kettesben. nyilván aki ebben nőtt fel annak nehéz feldolgozni, hogy ma már rendesen van fogamzásgátlàs és nem szégyen ha te vagy a baratodnal..

2015. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen ugyanez van velem is, nem tudom mi ment a szülők agyára.. bezzeg ők ennyi idős korukban...

Én úgy érzem hogy nincsen velünk baj, ez csak a szülők hülyesége hogy jajj, ki mit gondol.. mondd nekik hogy ha már ennyire akarják összeházasodtok, hogy ne érje szégyen a házat :DD lenne nézés, egyből nem szólnának többet érte, hidd el :D

21/L

2015. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Kitalálom, egyszem gyerek vagy. Talán rájöttek, hogy felnőttél, lassanként kirepülsz és ezt szeretnék tudat alatt megakadályozni úgy, hogy elvárják, otthon ücsörögjél ha éppen nem dolgozol.
2015. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Amennyiben a barátod megfelel a normáknak úgy: Erre mondják, hogy nem minden szülő alkalmas a gyereknevelésre.

Érzelmi zsarolás elég szemét dolog.

Nem veled van a baj, hiszen a leírtak alapján te egy az életet komolyan vevő fiatal nő vagy. Dolgozol, komoly párkapcsolatban élsz. Innentől kezdve pont leszarom mások véleményét (akinek nem tetszik). A barátod átjár hozzátok? Néha ő is nálatok töltheti a hétvégét, nem? Ha szülők ellenzik és nincs normális indokuk rá, akkor spontán buták.

2015. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!