Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut erről?

Hogyan győzzem meg anyut erről?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó,hogy hamarosan kezdődik a suli és anyum minden házit kikérdez amit már kezdek unni.Azért alapból nem az a bajom,hogy kikérdez hanem, hogy mindent szó szerint és nem csak a verseket hanemhanem,olyat is amit máshogy is el lehet mondani.És ha felhozom neki,hogy szeretnék egyedül tanulni akkor ordibál velem,ha azt mondom,hogy nem mondom fel akkor meg nem enged semmit csinálni.Egyszer megkérdeztem ,hogy tanulhatok egyedül úgy,hogy ha rosszabb jegyet kapok akkor mondom felfel erre is nemet mondott mert nem mondom meg neki a jegyeket állítólag.Meg szent meggyőződése,hogy ha nem kérdez ki akkor tuti megbukok.


Higy vegyem rá arra,hogy ne kérdezzen ki mindíg?


12 éves lány aki kitünő tanuló(kivéve néha a tesit)


2015. aug. 5. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukàd nem tud segîteni? Hàtha ô okosabb...
2015. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

anya, eleg nagy vagyok már, tudok egyedül tanulni. ha mégsem, és rontok, akkor kikerdezed majd. de légyszíves hagyj már nekem ennyi teret és önállóságot 12 évesen.


én kb ezt mondanám.. szerintem igazad van. nem vagy hülye, attól még tanulnál. de megertem hogy nem hiányzik a kikerdezes része. ha nem állítod le, akkor még 18-19 evesen is ki fog kérdezni.. mint barátnőmet

de mondom, az legyen a feltétel, hogyha rontasz akkor visszaall a kikerdezos rendszer.

és ha szukseged van felmondani, felmomdod neki a lecket. de ne kényszerből, hanem ha szükséged van rá.

2015. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1Apum még akkor se kérdezne ki ha bukásraállnék.Meg sok alkoholt iszik néha és persze akkor veszekednek.De akkor nem kérdez ki anyum.Persze tanulni se jó úgy...
2015. aug. 5. 07:38
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Meg én néhány tantárgyat annyira értek hogy ugyis 5ös vagyok.Pl honismeretet nem kérdezte ki soha és abból is ugyan olyan lett a jegyem mint matekból vagyis 5ös.

2015. aug. 5. 07:41
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd el anyukádnak, hogy rosszul esik neked, hogy ennyire bizalmatlan veled és ennyire önállótlannak néz. Hátha észbe kap.
2015. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kitűnő tanuló vagy akkor nem értem az anyukát.

Alap esetben arra gondoltam, ha jó jegyeket hozol haza, és tolerálod, hogy levegőt venni nem tudsz anyudtól, egy idő után belátja, hogy megbízható lány vagy akiben meg lehet bízni és egyedül hagyni. Én ezzel próbálkoznék.

Mindenesetre, csak azt szeretné, hogy sikeres felnőtt legyél:)szeret anyukád.

2015. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukád csak a magolást ismeri, mint tanulási formát? Jót akar neked,csak rosszul csinálja. Légy vele őszinte. Mondd el, hogy ez téged nagyon zavar.
2015. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!