Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól van az hogy...

Hány éves kortól van az hogy nem tesz jót a gyereknek a szülövel egy légtérben aludni? Mikor érdemes a külön szoba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Erre nem fogsz kapni konkrét, hiteles választ, ugyanis ez egy olyan kérdés, melyet nagyban befolyásol:

- a család életmódja

- a lakás nagyság, szobák száma

- a gyerek igénye.


Max azt tudod megkérdezni, hogy ki hogy csinálta, pl. a mi fiúnk már születésétől fogva külön szobában alszik.

2015. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én fiú vagyok 6 éves koromig szüleimmel aludtam amit már azóta cikinek tartok (19 vagyok :"D) , semmiféle hátrányom nem lett belőle tehát nem vagyok életképtelen, de azért az én gyerekem ha lesz majd szerintem kb. 3 éves koráig fogom hagyni velünk aludni.
2015. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Vannak akik azt mondjak, hogy mar a szuletesetol fogva jo hatassal van a fejlodesere ha megvan a kulon legtere. Persze ezt a nagy tobbseg nyilvan nem tudja megengedni maganak, de ha tehetnem en ezt csinalnam.


En ugy gondolom, hogy legkesobb mikor iskolaba kezd jarni a gyerek, akkor mar kell hogy legyen valami hely ahova el tud vonulni nyugodtan tanulni, hazit csinalni.

2015. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se a gyereknek, se a szülőknek, így a családnak nem jó, ha egy légtérben alszanak, amikor már teljesen tudatánál van egy gyerek. A kisbaba még nem tudja mi történik körülötte. Anyukának kényelmes lehet, babának megnyugtató, hogy ott vannak egymáshoz közel. De pl. egy évesen és nem szeretnék egy szobában gyerekkel, miközben pl. szeretnénk házaséletet élni, vagy csak szeretgetni egymást, "kettesben" lenni.
2015. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekként én azt mondom, már 3 évesen is utáltam, hogy egy szobában kellett aludnom a szüleimmel, kellemetlen emlék. Főként a gyereken múlik, de szerintem nem tesz jót a közös szoba, amennyiben megoldható a szeparálás.
2015. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na én meg anyámmal vok egy szobába aki gépezik előttem amikor tanulok meg fél percenként engem les h tanulok e...

Apám meg a nagyobbb szobába van egyedül...12/L

2015. aug. 6. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
6: Ez biztosan valami kényszermegoldás. Gondolom, a szüleid már nincsenek együtt, de az anyagi lehetőségeitek nem teszik lehetővé, hogy vegyenek két lakást.
2015. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Anyám nem is beszéli meg apámmal csak nemet mond...Apám mag nem erről nincs is megkérdezve!Persze ő se szent mer minden szaron kiakad főleg az alkohol...
2015. aug. 6. 14:06
 9/16 E1D1E ***** válasza:
100%

Én születésemtől panellakó vagyok.

Én egyből külön szobában voltm, és nem volt vele komolyabb probléma.


Viszont öcsém az más tészta.

Ő 11 éves, családiházban lakik és még mindíg az anya mellett alszik egy keretes ágyban, hogy nehogy leessen.

Már mindenki elmondta neki, hogy ez nagyon ciki és aludjon inkább fent az emeleten a szobájában, de se ő se az anya nem akarja. Édesapám meg melletük alszik, kérdeztem őt is, azt válaszolta, hogy őt nem érdekli, hogy az anya, hogy cseszi el öcsémet. Innentől kezdve én mindíg csesztetni szoktam szóban, hogy mekkora lúzer, hogy még mindíg lent alszik meg minden.

De nem érdekli anyira.


Ciki dolog de csak te tehetsz ellene!

Mikor érdemes? Akármikor!

2015. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Erre a kérdésre nem lehet konkrét választ adni,függ a szülőtől,gyermektől.A kislányunk velünk alszik ,16 hónapos .Két hete rendeztem be neki a szobáját ,imád ott lenni , csak az ágya van nálunk ,de hamarosan az is átkerül.Most még sokat felkel,mert fogzik éppen ,de aztán megy a kis birodalmába,addig is szokja :)
2015. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!