Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól van az hogy...

Hány éves kortól van az hogy nem tesz jót a gyereknek a szülövel egy légtérben aludni? Mikor érdemes a külön szoba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy az a legegészségesebb mind a szülők kapcsolatának, mind a gyerek fejlődésének, ha kezdettől fogva vagy pár hónapos kortól külön szobában alszik.
2015. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából... Még akkor is meg lehet oldani a különválasztást, mikor kicsi a lakás.... Pl. példának itt vagyubnk mi, a mi lakásunk 38 (igen, jól olvasod) négyzetméteres, eredetileg 35, szobakonyhás lakás volt. Viszont volt egy teraszszerűsége, azt anyám a keresztapja segítségével elbontotta, majd nemtom ki segítségével gipszfalat csinált, és most van egy néhány nm-es komplett szobám :D Mindezt 3 eves koromban. Egy baromi öreg műemlék jellegű házban. Tehát egy kis DIY (do it yourself) styleg barkácsolás, ötletelés oszt cs.
2015. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt nem írtam, hogy nem nyomorgok a szobámban, ugyanis az IKEA-ban mindig lehet bele találni bútort (találó méretek: 80cm, 160cm széles szekrények.) Az igaz, hogy ráférne most is egy kis átalakítás, ugyanis anyám még egy szekrényt be tud fogadni a szobájába, szóval talán less egy normal gépasztalom. XD. De most is a maximumot hozza a szoba, szóval... :s
2015. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én 10 éves koromban kaptam saját szobát, de sokszor még visszajártam mert féltem :D
2015. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskola végéig együtt aludtam anyummal. Ennek több oka van. Egyrészt, hogy szülők elváltak, 2 szobás a lakás, és mikor ideköltöztünk franciaágyat vettünk, amin ugye ketten is elfértünk, de akkor még 2-3 éves voltam. Viszont tényleg csak annyi volt, hogy anyum itt aludt, amúgy a másik szobában volt napközben, tehát tanulni hagyott meg tényleg mindent csinálhattam. Aztán szereztünk egy kisebb ágyat és így átköltözött. Abból a szempontból jobb, hogy így akkor alszok, amikor akarok, de más különbség nincsen. De mégiscsak jobb persze, hogy nem egy szobában vagyunk, de igazából ha hagyja élni a gyereket a szülő, akkor elfogadható. Mindenesetre én a gyerekeimmel biztosan nem fogok egy szobában lakni, maximum 1 éves korukig, utána kapnak külön szobát.
2015. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az kimaradt, hogy akkor elfogadható, ha nincsen más megoldás, tehát valóban kicsi a lakás, és az anyagi körülmények nem teszik lehetővé, hogy vegyenek ágyat. Ha meg tudják tenni ezt, akkor persze nem elfogadható.
2015. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!