Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha gugolok miért csak a...

Ha gugolok miért csak a combomat érzem hogy dolgozik a fenekem miért nem? Pedig arra szeretnek formálódni

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok 172cm 50 kg genetika nm tudok hizni

nagyon pici a fenekem es szeretnek jobban tetszeni a barátomnak es magamnak

Persze neki így is jo vagyok blabla de azért csak jobb lenne egy jobb fenék

Tehát szeretnek el kezdeni gugolni bár meg nm sikerült magam ra venni , csináltam pár próbát hogy hogyan helyes gugolni de nm érzem hogy a fenekem dolgozna pedig helyesen csinálom

Miért van ez ? Kb mennyi idő mire látszik a munka es hány naponta kene csinálni es mennyit ? Esetleg gugolason kívül még valamit ? Köszönöm 20/L


2015. jún. 24. 22:03
1 2
 1/13 Szergej55 ***** válasza:
Mélyre guggolsz, súllyal? Ha igen, kizárt, hogy ne érezd. Ezenkívül szintén súllyal végzett kitörés is segíthet. Ha súllyal csinálod ezeket, és hozzá igazítod az étkezésedet, heti egyszer elég, meg akkor már érdemes a test többi részét is megedzeni 2-3 edzésnapon.
2015. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még csak saját test súllyal

Étkezéssel nm tudok Mit kezdeni nm hizok at formálni nincs mit es fel se jön rám semmi ...

2015. jún. 24. 22:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, tuti nem jó az étrended. Írd le mit eszel egy nap!


Amúgy én a kitörésnél érzem leginkább a feneket. Próbálkozz akkora súllyal amivel még 12-12 kitörést meg tudsz csinálni (tippre 5-6 kiló körül aztán majd meglátod)


Persze mellé ott van még a guggolás és a többi gyakorlat is.

2015. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyél meg naponta 100 gramm fehérjét, 150 gramm összetett szénhidrátot, 25 gramm zsírt aminek a nagy része legyen telítetlen és e mellé minden étkezéshez tegyél rostforrást. Keress az interneten teljes testet átmozgató otthoni/edzőtermi edzést és csináld heti háromszor.
2015. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ma pl ettem kenyeret meg pizzát csokit

Nm tudok hizni anyukám is ilyen volt mindig sovány

2015. jún. 24. 23:08
 6/13 A kérdező kommentje:

Általában anyukám főz

Leves második

Nm tudok magamnak külön vásárolni kaját :/

2015. jún. 24. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Szemétből-sz@rból nem épül izom, sajnálom.
2015. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szemétből szarbol ? What ?
2015. jún. 24. 23:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Leves,kenyér,pizza,csoki szerinted ez milyen minőségű étel?
2015. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a levest ne soroljuk be a szar kaja listába. . Ha híg, akkor izotóniás ital, ha meg pl egy sűrű zöldségekkel teli húsleves... Nyami.


Egyébként rossz az agy izom kapcsolatod, csináld úgy a guggolást, hogy koncentrálj a célismokra, csináld lassan a gyakorlatot és feszítsd azt az izmot, máris fogod érezni... +ha közben a testtartásra is figyelsz, akkor legalább megtanulod a gyakorlatot helyesen, mire eljutsz odáig, hogy súllyal guggolj.

2015. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!