Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak most, nem birom...

Gergő14 kérdése:

Mit csináljak most, nem birom már sokág?

Figyelt kérdés
Van egy nevelöanyukám akitöl szinte idegileg már kikészültem...Egyszer meg talál és az nap vagy héten bármit csinálok beleköt.Egy példa:Mondja kössem be a cipőmet 3as kötésü legyen(eletemben nem hallotam rola ,megmutata egyszer de kijegyzi meg elsőre).Nem ment persze ,egy tasli ja meg még büntetést ís kaptam volna (de szerencsére nem kaptam)(igazabol nem a tasli fájt ,hanem az hogy "o" utot meg ,nagyon joba vagyunk ha épp nem kot belem).Aznap annyira kikészültem hogy a karomat egy szar késsel nagyon durván megvagdostam ,de csak felületesen ... Szerencsére nem vették még észre, elmúlt a seb.... Hát kb ennyi de még tudnak mesélni régen mi történt...

2015. aug. 11. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet az ilyesminek.

Beszélj az olvosoddal, értelmesebb tanácsot ad mint én

Olvasd el e Játszmák Könyve című, elég nehezen emészthető opuszt. Sok furcsaságot megértesz.

Amikor egészen biztos vagy benne, hogy valóban belekötés és nem te hibáztál kérdezz vissza nagyon nyugodt érdeklődő hangon:Ezt ki helyett kaltam? (Az első alkalommal elszaabadul a pokol, de talán jó folyamatot indít el)

2015. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj apukáddal! Nincs joga megütni téged! Igazából, egy felnőttnek sincs joga megütni egy gyereket! Egyébként mi az a 3-as kötés? Valami tengerészeti csomó? És ezért megütött? Mond el apukádnak, mindenképpen, a vagdosást meg felejtsd el!!!: a problémát nem oldja meg, csak tönkreteszed a saját életed és fájdalmat okozol azoknak, akik tényleg szeretnek! Ráadásul komoly sérülést is okozhattál volna magadnak!
2015. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Örök tűz válasza:
Erről mindenféleképp szólnod kell, ne hogy eldúrvuljon a helyzet. Elképzelhető, hogy ezt a nevelési mintát tanulta a nevelőanyukád, és ezt követi, de azt egy beszélgetéssel kilehet puhatolni. Elképzelhető, hogy gyengék az idegei (csak feltételezem ezeket) és azért ilyen. Mindenesetre nem normális a tasli egy ilyen kis piti dologért, szólj miatta, de az önkárosításod ne hogy említsd, mert téged fognak megkérdőjelezni.
2015. aug. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (igazából depresziós ,megállapitota az orvos meg eleg konnyen idegesedik)
2015. aug. 12. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!