Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem birom tovább! Mit tegyek?...

Nem birom tovább! Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nem birom! Anyám folyamatosan bánt,ordibál,veszekedik velem. Minden nap segitek neki de ō mindenkinek azt mondja,hogy nem csinálok semnit. Már többször a fejemhez vâgta,hogy nem szeret és jobb lett volna az abortuszt válassza! A reménytelenség határán vagyok. Már 4 èves koromtol ezt csinálja,mindig megvert..sokszor nem is tudtam miért! 16 èves vagyok ès már ugy érzem,hogy belefáradtam! Apu nem tudd eröl..anya azt mondja,hogy apuval mindig felettem vitáznak,pedig nem igaz..:(( !Mit tegyek? Segitsettek..

U.I iskola idōszakban kollègiumba vagyok..:) jó messze itthonról



2015. aug. 6. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők?
2015. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyszüleimhez akartam,de nem engednek oda..:(
2015. aug. 6. 15:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj baromi sokat, tegyél félre minden vasat, amit kapsz, vállalj tudatosan nyári munkát, annyit, amennyit csak bírsz, tegyél félre mindent. Aztán tervezd meg 17 évesen hová költözöl (és ha társbérlet, akkor kikkel), majd 18 évesen köszönj el, menj és éld az életed! 2 éved van megszervezni, tökéletes! Keress olyan sulit, ami megy állami levelezőn is, mellette munka és teljes, de teljes függetlenség! Ha csak egy táskányi cuccod lesz, akkor is megéri. Mert becsukod az ajtót, és soha az életben nem kell ezt újra hallgatnod. Tudom, mert én megtettem. Sosem voltam olyan boldog, mint mikor becsuktam magam mögött a bejárati ajtót! Hajrá!
2015. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak lelki betegsége van, pszichésen terhelt, magával sincs kibékülve.

Mit tehetnél? Semmit. Nemsokára kezdődik a suli, mehetsz a kollégiumba, ha végzel, minél hamarább önálló életet kellene kezdened, hogy megszabadulj abból a mérgezett környezetből.

2015. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Beszelj apaddal. Ritkabban jarj haza a koleszbol.
2015. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kollégiumból minden héten haza kell jöjjek..nincs kaja hétvégén..:) Apámnak rengeteg gondja van..nem szeretném evel terhelni ..
2015. aug. 6. 15:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Te az én anyámmal élsz? Mert az enyém pontosan ugyan ezt tette, ja nem kellett volna 20 évesen megszülnie én kérek elnézést. Tudom milyen borzasztó 17 évesen a barátomhoz költöztem sejted miert. Innen folytattam a saját életemet. Tanultam, dolgoztam. Semmiben soha nem támogattak. Azt mondta anyám 14 eves koromban nekem vegyen neked ruhát a barátod!! Pff nem volt baratom sejted es nem voltunk szegenyek egyaltalan meg is így telt a gyerekkorom. Szerencsére a felnőtt életem tizenéve olyan amilyennek megálmodtam. De akkoriban legszívesebben meghaltam volna es talan a lelkem egy kis része meg is halt.
2015. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hetvegere valahogy penzt kell szerezz. Es apaddal mindenkepp beszelj, akkor is ha sok a problemaja, mert ilyen sulyu problemaja nincs meg egy, te vagy a gyereke!
2015. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most is a barátom anya hívot segíteni, anyám erre fel annyira kiakadt,hogy nem engem sehova..pedig hívta hozzuk de nem tudok menni oda se..:(( ! Most is orditt..
2015. aug. 6. 15:39
 10/16 anonim válasza:
Veszekedj vele te is. Mondd el neki mit érzel iránta mióta ezeket a fejedhez vágta és ha nem változtat ezen beszélsz apukáddal. Ìgy nem lehet élni. Nem lennék a helyedbe.
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!