Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám szerint túl sokat...

Apukám szerint túl sokat foglalkozok magammal, de én ettől érzem jól magam. Miért nem érti meg? Mi köze van hozzá?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy nekem szükségem van azokra, amiket teszek, ahová járok. Ezektől érzem jól magam.

Régen pl. duci voltam és utáltam, hogy amíg más bátran felvehet szép ruhákat, nekem marad a nadrág. Most pedig kiélvezem, hogy bátran felvehetek bármit, gondolkodás nélkül.

Apa teljesen más szinten él, mint én, anyáék, vagy akár a barátaink. Neki más dolgok a fontosak és én ezt el is fogadom. De én más közösségben vagyok benne és nekem az a normális, hogy nem itthon eszem, vagy hogy átgázolok az embereken a céljaimért.

Régen nincs az életemben, most pedig eszébe jutottam, de én már nem kérek belőle. Sokáig akartam, hogy foglalkozzon velem, de már lezártam ezt és rájöttem, hogy nekem van apám, csak nem a vérrokonom.

17 éves vagyok és az utóbbi években alig láttam. Most pedig előtört belőle az apai ösztön, de úgy érzem, hogy már késő...


2015. aug. 12. 09:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
85%
Úgy kiemelted a "én vagyok a pökhendi, gazdag, fiatal, törtető" vonalat a mesédben, hogy a válaszolók elsiklottak a legprovokatívabbnak szánt szál felett, miszerint apád nyomorog, de anyád hozzáment valami gazdag palihoz és ezért vagytok ti most gazdagok. Segítek neked, hogy erre felhívom a figyelmet, hadd legyen egy jó napod, ha már az ilyen kitalált mesékre kapott reakciók szórakoztatnak téged, te magányos kis senki, akinek se pénze, se barátai értelmes szórakozáshoz...
2015. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
54%
Olvasva a válaszaidat, még butábbnak tűnsz :D Ez azért már valami :D
2015. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%

Huha! Szerintem meg pontosan Te vagy az igazi korlatolt, magyar mentalitassal rendelkezo, tanulatlan es elkenyeztetett kis liba, aki abbol a tipikus bunko ujgazdag retegbe tartozik, akik szamara Magyarorszag a szemetdomb, amin kapirgalnak. :D


Azt irod, h anyukad hagyta ott apadat, m kulonben meg most is panelban nyomorognatok?! Akkor anyad a penz miatt van a mostani ferjevel?! Erdekes egy ertekrend es hazassag. :) Sajat magad egeted le magadat is es a csaladodat is, es meg Te fikazod a magyar entalitast? Nezz tukorbe elobb. Irtam par kommentet ehhez a kerdeshez, es kepzeld, pont nem a Te fajta "korlatolt magyar mnetalitassal" rendelkezokhoz tartozom. Nem is Magyarorszagon elek, es kb annyit keresek egyedul, h kilora megveszem a csaladodat :D De nem ezzel kemenykedem, m nem hozzad hasonlo ertekrenddel rendelkezem.


Szoval, mielott fikazod a magyarokat, talan nezzel tukorbe es ha van egy kis idod az onimadat mellett, akkor gondolkozz el azon, h milyen felnott lesz beloled. Hajraaaa :D

2015. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kicsajt nem lehetne mar vegre kipaterolni innen?

Unalmas mar nagyon, bar legalabb most nem rakta bele a szovegbe a gazdag, mindent csajt meghuzo, bunko szepfiut, aki amugy belul kedves es odaado es ot nagyon szereti, sem az draga utazgatosakat.

2015. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!