Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Ez így nem...

Most mit tegyek? Ez így nem mehet tovább.

Figyelt kérdés
Folyamatos vitáim vannak már sajnos elég régóta szüleimmel. Van egy bátyám aki elég jól keres, ad haza pénzt és cserébe kivan szolgálva, tálcán viszik a szobájába a kaját. Semmit nem csinál itthon, okádék az udvar, nincs lenyírva a fű, idejéből kitelne. És ezért, hogy én szóvá teszem én vagyok a szánalmas kis 22 éves lány aki majd a saját nyomorából tanul. Ezt édesanyám mondta. Megszoktam, hogy Én vagyok a rossz, de már a barátom elött is szégyenkeznem kell miattuk mert kupi van itthon a szobámon és a fürdőszobán kívül amit használok. Utálok itthon lenni. Elköltözni albérletbe tudnék, de barátommal megbeszéltük, h inkább családi házra gyűjtünk. Egyszerűen belefáradtam, én jövök haza a legkésöbb a munkából és még is azt érzem nekem kell csinálnom mindent, de hiába mert 2 nap múlva szét pakolnak.
2015. aug. 15. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jól teszed, ha költözöl abba az albérletbe, mert van akinek 40 év alatt sem jön össze egy családi házra. Ha ennyire rosszul érzed magad otthon, akkor mire vártok?
2015. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Egy "gyereknek" nem kell szégyenkeznie a szülei miatt.

Nem az ő dolga, nem az ő felelőssége.

Így megy, mert eddig is így ment. Vannak harcok, amiket nem lehet megvívni, és nem is érdemes csatába menni miatta.

Barátod előtt nem kell szégyenkezned, szülőket megváltoztatni lehetetlen. (majdnem) Tesódnak így jó, majd hülye lenne változtatni rajta.

Ne tegyél semmit. Főleg ne tépázd szét az idegeidet, mert felesleges. Amin nem tudunk változtatni, arra felesleges energiát pocsékolni.

De! Mehet tovább, mert ez így NEKIK jó! Te meg csináld úgy ahogy NEKED jó!

2015. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
20%
Szep dolog ha családi házra gyűjtesz! De a biztonság sokkal fontosabb!! Inkább gyüjts egyetemre mert egy jó végzettséggel akar harom házad is lehet!!!
2015. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Barátoddal családi házra gyüjtötök. Szép, de minek? Költözz(etek?) el és álljatok a saját lábatokon. Ha albi, akkor albi. Megnyugszol meg szüleidnek is nyugta lesz töletek.
2015. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
...és neked nem jutott eszedbe, hogy lenyírd a füvet? Vagy a te idődből nem telik ki csak a bátyáédból?
2015. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Jól van és szerinted érdekel ez bárkit is?
2015. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az jo, ha gyujtesz de max egy lakasra lenne esszeru. Gondolj bele, egy haz egyreszt sokkal tobbe kerul, es nem is olyannepszeru (kesobb ha el/ki szeretnetek adni), mint egy lakas a belvarosban mondjuk. A hazra gyujtogethettek evtizedekig!

A batyaddal szuleidnek kell lerendezniuk ezt, hogy hogy tud mocsokban elni. A szuleidnek ez termeszetes amugy, hogy nem csinal senki semmit?

2015. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan, ti addig el sem költöztök a szüleitektől, amíg össze nem jön egy családi házra való? Háááát, sok sikert, én biztos bediliznék, ha felnőttként évtizedekig a szüleimmel kellene élnem.
2015. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Hacsak nem a parlamentbe a tolvajokházába dolgozol akkor egy ideig eltart amig összegyülik egy házra való,tisztességes magyar fizúból. Költözz el a barátoddal ,ketőnek egyszerübb az albérlet is,közben lehetgyüjtögetni ,ha van mit.
2015. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MIért nem lakásra gyűjtesz? Minek neked a kertes ház, ott is lesz ám fű, azt ki fogja lenyírni? :D Majd akkor is a bátyádat szidod, ha ott se lesz lenyírva? Vagy ha ott le tudod nyírni, akkor most is letudnád...ha akarnád.
2015. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!