Jogos Anyám kérése?

Figyelt kérdés
Tönkrement a férjemmel a kapcsolatom és kénytelen voltam hazaköltözni 31 éves vagyok, egyedül nem tudok fenntartani egy albérletet.Dolgozom,beleadok a rezsibek,kajába.Anyámmnak van egy barátja,nem lakik velünk,csak hétvégnekét átjár(t) hozzá.Anyám azt mondja,hét végenként menjek el valahová,hogy ők nyugodtan tudjanak együtt lenni.Dehát hová?Nem mehetek minden hét végén valamelyik barátőmhőz,pláne úgy,hogy ott is alszom...Ráadásul a legtöbbjük már családos.Nekem se olyan jó móka,hogy hét év utánn haza kellett költöznöm ennyi idős fejjel...A lakás kicsi egy 2 szobás panel.Nem tudom mit gondoljak,igaza van Anyámnak?

2015. aug. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem tudsz fenntartani? 150 ezerből már vígan fent lehet, de ha nagyon akarod 100-ból is.
2015. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
22%

Igen, igaza van, felnött nö vagy, oldd meg a lakhatásodat egyedül.


Anyádnak is van magánélete és értheö módon nem akarja feladni, csak azért, mert te visszamentél a nyakára.


A kérdésedböl az jön le, hoyg tartósan ott laksz. Az addig jogos, hogy ha eljöttél a férejdtöl, akkor pét hérte, esetleg 1-2 hónapra ÁTMENETILEG meghúzod magad anyádnál, de az nem, hogy végleg befészkeled magad oda.


Örülj, hogy csak a hét végén kér meg, hogy hagyd öket kettesben, mert az lenne a jogos, ha leküldene.

2015. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezhetem, hogy mennyit keresel?
2015. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
23%

HA a rezsibe be tudsz adni, akkor ennyi erövel egy szobát is tudsz bérelni, ha lakásra nem is elég a pénzed.


Nehogymár anyád azért adja fel a magánéletét, mert neked úgy kenyelmes.


Teljesen jogos, hoyg elküld, én nemcsak hétvégére küldenélek el, hanem végleg, pár heti türelmi idö után.

2015. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
64%
Nem túl kedves ez a részéről. Meg lehetne oldani máshogy is.
2015. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
Pár hete lakom otthon,és nem örökre tervezek ott maradni nyilván.90 ezer forintot keresek,közalkalmazott vagyok.Én mindenesetre nem viselkedék így a válás miatt kiborult gyerekemmel...Bezzeg amikor a bátyám "csövezett" ott 4 évig,az nem volt baj...Pedig neki lett vona miből lakást bérelni,de még a rezsibe se adott bele...
2015. aug. 15. 21:31
 7/84 anonim ***** válasza:
62%
Felháborító szerinem Anyád hozáállása,de a legtöbb válaszolóé is.Az én lányom 2 gyerekkel(!!!) költözött haza 36 évesen.Eszembe nem lett volna ilyet mondani neki,mert nekem fontosabb a k..rás.Már nem azért de ha 31 éves vagy akkor gondolom már Anyád is 60 fele jár,hát megáll az eszem,nem kefélte még ki magát az elmult 40 évben?És különben is akkor miért nem ő megy át a pasihoz?Csak nem nős?És igen nekünk is kényelmeteln volt a férjemmel(aki nem a lányom édesapja),hogy ideköltözött a kisgyerekekkel,de eszünkbe se jutott volna az mondani,hogy akkor húzzon albérletbe...Amúgy honnan veszitek,hogy 150 ezret keres?És aki minimálbért?Néztétek már az albérlet árakat pl Budapesten???
2015. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
81%
Istenem, milyen szomorú, hogy ilyen válaszok jöttek.:( Már ennyi összetartás se legyen? Családon belül se segítsünk? Ne már, hogy egy anya ne segítsen ideiglenesen a lányának azzal, hogy pár hónapig nála lakhat...
2015. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim válasza:
80%

Jézusom, mik ezek a válaszok?? Komolyan, én szégyellem magam a válaszadók helyett...

Aki kitenné pár hét után a saját lányát, az megérdemelné, hogy később, mikor már nem tudja magát ellátni, rá se nyissa az ajtót!

Tudjátok, hogy egy jobb albérlet mennyibe kerül Pesten?

100-150 ezer és még arra jön a rezsi. De itt baromi okos mindenki, úgy látom.

2015. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
35%

Szó sincs arról,hogy nem segíti az anya,hisz segít,nála lakik.Az meg aki azt írta,hogy 60 évesen miért kefél még(idéztem) annak a párját meg őszintén sajnálom.

Próbálj hétvégén minél többet távol lenni,vagy mondjuk a szobádba húzódni,ne csak édesanyádnak kelljen alkalmazkodnia hozzád,mert az nem fair.Aztán ahogy lehetőséged lesz,költözz el.

2015. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!