Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám miatt passzív dohányos...

Az apám miatt passzív dohányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apám folyton cigarettázik elszívja az egyiket utána máris a másikat. Az autóban alig van lehúzva az ablak de akkoris szívja és a füstöt folyamatosan beszívom... Eddig is dohányzott de soha sem az autóban és sohasem Ennyit... Mikor mondom neki hogy ne tegye aztmondja hogy akkor menjek gyalog.. Nem akarom hogy emiatt asztmás legyek, vagy bármilyen bajom legyen.. Mit tegyek?

2015. aug. 17. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. Most azt csinálom, hogy amint rágyújt, ott hagyom a p.csába :)
2015. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyalog. Ha nem latja, hogy ez tenyleg fontos neked, akkor azt hiszi, csak hiszti.
2015. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A ház is tele van füsttel... Igazából az apám leszarja hogy mit pofázok... Meg azt is hogy nem csak rá káros... Többet nem megyek sehova vele már elegem van... Amúgy is szarul alakul az életem, de még ő is elcseszi... Nagyon rossz kedvem és dühös is vagyok rá... Le se szar
2015. aug. 17. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor gyalogolj.
2015. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkatársaim ilyenek. Az utolsó 4 órában nincs szünet, ők pedig szenvednek, emiatt ott gyújtanak rá, ahol nem szabad. A gépek meg fújják a levegőt, így a füstöt is, én pedig a képembe kapom, volt hogy le is tüdőztem, akaratomon kívül... Nem dohányzok én se, de amikor rájuk szólok, hogy ne itt, vagy távolabb, akkor én vagyok a bunkó, hogy szokjak rá, és majd megtudom, milyen nehéz kibírni. Kösz, de csak emiatt nem. Én nem tudok nekik mit tenni, ha a műszakvezetőnek szólok, én leszek a rossz, így is rám vannak szállva.
2015. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

20 éves lány vagyok, és nem értem mirefel ez a nagy hiszti a passziv dohányzással kapcsolatban...

Apám dohányzó ember, szoktam lejárni szórakozóhelyekre ahol van mikor vágni lehet a cigifüstöt, töb barátom bagós.

Tehát, 20 éve szivom befelé a cigifüstöt, volt mikor én is rá-rá gyújtottam.

Voltam tüdővizsgálaton és képzeld mit mondott az orvos: kutya bajom, a tüdőm olyan tiszta mint a patyolat.


Nem kell ennyire felcsigázd magad! Ennyi erővel kinn az utcán is beszivod a sok sz*r szmogot meg még ki tudja milyen vegyi anyagokat a levegőben.


Keep calm :)

2015. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Anyám-apám füstöltek egész gyerekkoromban, mint a gyárkémény, így nőttem föl, és kutya baja a tüdőmnek. Lazíts egy kicsit, ha meg tényleg tenni akarsz az egészségedért, akkor fuss, ússz, biciklizz...
2015. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!