Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyet megtehet egy (nevelő) apa?

Ilyet megtehet egy (nevelő) apa?

Figyelt kérdés

Tegnap este 20:30-kor kimentem a konyhába mert éhes voltam, kentem magamnak egy vajas kenyeret. Aztán a nevelőapám bejött a konyhába, kikapta a kezemből a kenyeret és leordította a fejemet, hogy én hogy merek fél 9-kor enni. Másnap este negyed tízkor bejött egy nagy tál szalonnával és kenyérrel. Megkérdeztem tőle akkor ő miért ehet és erre azt mondta, hogy "én felnőtt vagyok"! Tudtommal ami a gyerekre vonatkozik az a felnőttre is.


14/F



2015. aug. 19. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha édesanyád is egyetért a nevelési módszereivel és az általa szabott szabályokkal, akkor jogosan megteheti. Nem teljesen 100-as, de megteheti.

Az meg egyáltalán nem igaz, hogy amit a szülőnek lehet azt a gyereknek is. Sarkalatos példa, de egy ötéves ne legyen fel hajnali kettőig és ne egyen reggelire gumicukrot.

2015. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Miért ne szabadna akkor enni?
2015. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
nem vagy túlsúlyos?
2015. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
A nevelőapák már csak ilyenek. Legjobb esetben normálisak, közepes esetben aggresszívek, legrosszabb esetben ágyra visznek.
2015. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem teheti meg, szólj anyádnak, ő az egyetlen, aki tehet valamit, és akinek tennie is kell. Úgy tűnik, vagy a szerelem elvette az eszét, vagy annyira retteg az egyedülléttől, hogy a legelső agresszív állathoz hozzáment. Ha szeret téged, akkor ezt nem hagyja.
2015. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de anyukádnak komoly gondjai vannak ha megtűri ezt a fickót.
2015. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy bunkó köcsög, sz@rd le és kerüld el.


Ha esetleg szemétkedik, akkor szólj vissza, bár lehet, hogy megszívod, legalább hadd tudja, hogy veled nem lehet szórakozni.

2015. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én mikor ezt elmondtam neki, azt mondta hogy olyan érzés mintha a szívébe döfnének. De igazából nem tesz semmit mert egy kicsit fél tőle. (meg én is. Egyszer azért kaptam tőle egy kis fejest, mert mondtam neki hogy nekem az nem tetszik, mikor mondta hogy nézzem meg milyen ruhát vett magának.
2015. aug. 19. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez csak egyre rosszabb lesz, ha anyád fél a saját élettársától. Hány éve vannak együtt?
2015. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kereken 10 éve
2015. aug. 20. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!