Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én 16 éves fiú vagyok. A...

Mangócska kérdése:

Én 16 éves fiú vagyok. A barátnőm 14. Lassan 4 hónapja hogy együtt vagyunk. A szüleim elváltak és édesapámmal meg nevelő apukámmal élek. Vélemény? Vagy valami megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőm már nem szűz én még viszont igen. De már mind2en nagyon kìvánjuk egymást le szeretnénk feküdni egymással. Nincs a szüleimnek bajuk a barátnőmmel, de nevelő apum nem szereti és nem is engedi hogy barátnőm feljöjjön mert ő a régi korhoz tartja magát hogy a lány nem megy a fiús házhoz, hanem inkább sétáljunk kint. A barátnőméknél meg úgy nem tudunk 2esbe lenni. Valami megoldás hogy kizökkenjen nevelőfater picit ebből a maradi gondolkodásból.
2015. júl. 16. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Amikor apud dolgozik nem tud átmenni a lány hozzád?
2015. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Apum munkanelkuli... vagyis ilyen itthoni vallalkozasa van tehat mindig itthon van... max boltba megy le. Vagy a szomszed faluba cigier.

Esetleg egy orara megy el itthonrol egerbe....azt is nagyon ritkan.

2015. júl. 16. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
OFF:"édesapámmal meg nevelő apukámmal élek."Csak kíváncsiságból: ezt akkor hogy kell érteni? ON
2015. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Az amúgy tök durva, hogy a csaj 14 évesen már nem szűz, ráadásul 4 hónapja együtt vagytok, szóval lehet az is akár, hogy 13 évesen vesztette el ? Ez számomra olyan visszataszító lenne...
2015. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsanat el irtam edesanyammal es nevelo apammal.

Egyebkent igen 13 evesen...

De nem erdekel nem erdekel a multja mert folosleges a multon ragodni. Meg amugy is ugy szeretem ezt a lanyt mint meg senkit soha

2015. júl. 16. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

""De nem erdekel nem erdekel a multja mert folosleges a multon ragodni.""

-Ez nagyon jo felfogás,le a kalappal 21 éves léttemre is elismerem!Komolyan mondom!

2015. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

13 éves gyereket már valaki ráhúzott a f****ra?!?!

Ó, Istenem, add, hogy az emberi faj már ne pusztítsa sokáig ezt a gyönyörű bolygót...

2015. júl. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Anyukád is ellenezné, hogy a barátnőd feljöjjön hozzátok? Ha igen, akkor nyugodj bele, ez így lesz. Talán pár év múlva már megengednék, de itt és most nem.


Ha viszont anyukád nem ellenezné, akkor azért azért fölmerül bennem a kérdés, hogy aki nem is apukád, az milyen alapon akar korlátozni.


Persze a legvalószínűbb, hogy az anyukád nem akar eltérni nevelőapádtól. Ha egyedül nevelne téged, akkor VALÓSZÍNŰLEG rugalmasabb lenne, de új párjával nem akar emiatt szembe szállni.

Szerintem egyelőre tartsátok be az otthoni játékszabályokat. Ha hosszabb ideig tart a kapcsolat, akkor talán anyukád kíváncsi lesz rá, és akkor ő kéri, hogy vidd el hozzátok és mutasd be neki.

Addig esetleg próbáljatok ismerősnél együtt lenni vele.

2015. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lehet 13 évesen basz..i?!
2015. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem kritikákat kértem a barátnőmről.. lehet hogy van ilyen olyan múltja de mint mondtam a múlt az a múlt elmúlt a most most van.. jobb emberrel nem találkoztam még mint ő..

arra szeretnék megoldást hogy hogyan lehetne ki zökkenteni nevelő apumat ebből a maradi gondolkodásból..

és anyum ő nem.. ő nem ilyen ha csak anyummal élnék nagyon sok minden máshogy lenne mert nagyon sok mindent máshogy is gondol .. csak ugye nevelő apum házában lakunk meg még is csak együtt élünk ezért a közép utat keresi anyum is...csak nagyon nem tetszik hogy nevel apumnak nagyon sok minden nem tetszik amit anyum megengedne... mit lehetne ezzel tenni?

2015. júl. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!