Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a kamaszodó fiatok rockeresen öltözködne, inna, cigizne, és késő este járna haza?

Figyelt kérdés
Az a szomorú, hogy az én fiam is ilyen lett mostanába. Viszont a férjem az egyáltalán nem bánja, örül neki. Itthon is volt, hogy együtt söröztek az apjával. Ez nem túl sok 14-15 éves korban? Fejlődésben lévő szervezetről van szó!

2015. aug. 19. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Az öltözködés nem zavar, sőt, örülnék, hogy normális zenét hallgat.


A sörözés viszont durva, egy apának lehetne több esze.

2015. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki ilyen zenét hallgat, máshogy öltözik mint a többiek még nem lesz semmi baja. Én is ittam 15-16 évesen, többet is mint egy két sör mégsem épült le az agyam, 24 éves diplomás felnőtt lettem pedig elég durván bulizgattunk akkoriban. A társaságból szinte kivétel nélkül mindenki normálisan él (nem lettünk alkoholisták, drogosok stb...)

Saját vélemény, hogy a rockerekkel jobban jár mint a manapság divatos diszkós pávákkal... na azokból nem hiszem, hogy ember lesz valaha is. Nem járnak feketében mégis sokkal sötétebbek mint a rockerek.

2015. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az apja valahol igazat adott nekem, de azt mondta, hogy ő is ugyan ezeket megcsinálta, még is főiskolát végzett, humán tudású ember lett belőle. Azt mondta örüljek neki, hogy a fiam legalább nem ugyan olyan lázadó volt mint ő, mert ő B listás volt a kommunizmusban, és nyílvánosan szidta azt. Az utolsó válaszoló nagyon megnyugtatott, viszont a fiammal abban állapodtam meg, hogy lehetőleg mértékkel tegye ezt. Eddig se járt el naponta, volt hogy 2 hétbe ment kétszer.
2015. aug. 21. 23:23
 14/14 Hell666 válasza:
Nem kell ezt túl dramatizálni örülj neki hogy a gyereked nem olyan mint a mai fiatalok kamasz rocker korszak minden szülő rémálma de ha nekem ilyen lenne a fiam örülnék neki
2015. aug. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!