Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám önző?

Szerintetek anyám önző?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet kissé gyerekesnek tűnhet,de nekem kicsit több jelentése van,mint ami elsőre tűnhet.

A telefonjait 2 hetente váltogatja és jelenleg van neki egy Samsung Galaxy S6 és egy S5. (Azt tudni kell,hogy abszolút nem ért hozzájuk,még a háttérképet sem tudja megváltoztatni magától rajtuk).

Nekem pedig van egy ütött-kopott régi samsung galaxy core mini telefonom.

Mondtam anyunak,hogy mi lenne ha az egyiket odaadná nekem én meg megpróbálnám beadni valahova az én régi telefonom,ha nem is sokat,de kapnék érte,és azt a pénzt odaadnám neki.

Én azzal a gondolattal voltam,hogy ha már úgy sem tudja kezelni,ráadásul kettő is van belőle,odaadja nekem az egyiket (BÁRMELYIKET) én jobban kitudom használni mint ő. De ő nem enged az övéből,hozzá se érhetek a mobilokhoz. Szerintetek ez így igazságos?



2015. aug. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Saját pénzből vette, ő dönt róla. Az egy dolog hogy én átadnám a helyében az egyiket.
2015. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyenkor az a helyzet áll fenn, hogy a felnőtt dolgozik, ő tart el téged, és neked kuss. De most nem ez van, ugyanis látszik, hogy megenegedhetitek magatoknak a félhavi telefonváltást. Nem tudsz mit tenni, együttérzek. Félretett pénzed sincs? De sajnos erre nincs jó válasz, mert hiáb mondjuk, hogy igazad van, alapvetően mégis ő fizeti a költségeket...
2015. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézést kérek, de a véleményem az, hogy anyád egy sznob liba. Érvelj azzal, hogy hogy néz már ki, hogy az ő gyerekének ilyen gagyi telefonja van, kaptál már több megjegyzést, hogy milyen csórók vagytok, ha nem telik még egy normális telefonra se. Nincs valaki barátod/barátnőd, ismerősöd, akinek az anyjával/szüleivel rivalizál? Legjobb, ha rá hivatkozol.

Tudom, tudom, undorító, bocs, csak segíteni akarok...:-)

2015. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő se a saját pénzéből vette.. Apámtól kunyerálta ki.
2015. aug. 22. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor te is kunyerálj apádtól.
2015. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, randa dolog.
2015. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És igen önző, mert minden anya a gyerekének adja a jobbat, ő meg megelégszik a rosszabbikkal.
2015. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!