Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van apámnak?

Szerintetek igaza van apámnak?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy elég rasszista apukám, de csak a csöves,buta romákkal,ettől függetlenül a normálisakkal apukám jóba van és volt egy évfolyamtársam aki a normálisak közé tartozik.Udvarolni akart nekem és az elején letisztáztam vele hogy nekem nem kell,csak barátok lehetünk és na elkezdtünk beszélgetni a végén olyanokat írt hogy szeretlek meg minden és mindig irta hogy baratként. Kitöröltem az üzeneteket. Másnap folytattam a beszélgetést vele,de már találkozni akart és én nem, így hát azt mondtam hogy 3-mast kaptam így apáéknak a héten nyalni kell (nem tom minek) és irta hogy szeretlek meg minden de én nem írtam neki csak egy szív smileyt.. ott hagytam a gépet és apu beleolvasott az üzikbe és hát kaptam miatta. Megbeszéltük a dolgot meg minden de ez volt novemberben és még mindig emlegeti. Tegnap részeg volt mert bográcsoltunk és összekaptunk valamin, és nekem ált mint kutya a mosatlannak, hogy össuehazudozok mindent meg stb. az egész család előtt. És mikor bocsánatot akartam kérni ő közölte hogy puszilgassam (amivel viccelni akart) de kijelentette hogy azért csinált hogy a csicskása legyek. Eddig jó kapcsolatom volt velr, mert mindig mindent megkaptam de ez betette a lécet. Van okom haragudni rá?

2015. aug. 22. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Részeg desznyó
2015. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sose iszik
2015. aug. 22. 22:37
 3/9 anonim válasza:
Szerintem teljes mértékben meg van a jogod a haragra. Miért olvasta el az üzeneteidet? Mit értesz az alatt, hogy kaptál?
2015. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az apád geclnagy arc! Szívesen viselném ha az apósom lenne. Járunk?
2015. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy kiabált velem.
2015. aug. 22. 23:03
 6/9 A kérdező kommentje:
A gépen nem létem ko a faceből és meglátta, utsó de vicces :D
2015. aug. 22. 23:04
 7/9 anonim válasza:
beszéld meg vele
2015. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam. Beléd szerettem.
2015. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy nem te kaptad rajta az apádat, ahogyan a lányoknak szivecskéket küldözget!
2015. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!