Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek ilyen helyzetbe?

Mihez kezdjek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítség kellene

17éves leszek 3hónap mulva (lány vagyok)

Szüleim el váltak kis koromba anyukámal élek egyedül gimnáziumba tanulok. Sajnos már ki birhatatlan az itthoni helyzet, anyukám alkoholista,nem dolgozik, a párja is borzalmas..előttem teszi magát tönkre már évek óta ez megy szoval én már nem bírok vele élni.

Apukámnal nagyon rossz a kapcsolatom sőt egyenesen borzalmas nem birnék velük lakni de apukám jómódú úgymond és segítséget se hajlandó nekem nyújtani.

Más rokonom szinte nincs is vagy egy katasztfófák azokis

16évesen mit kezdjek ilyen helyzettel?erre mi megoldás lehet vajon?

Beszélni anyával lehetetlen mert nem változik meg es apukám se fog semmibe segíteni ez fix

Koszonom a valaszokat de már nagyon remény vesztett vagyok..



2015. aug. 23. 06:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj át olyan suliba, ahol van kollégium!
2015. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%

Szoval apukadtol csak penz kellene. Gondolom a neveleset nem fogadnad el.

1-es valaszolora hallgass, 2-es meg egy f@.sz.

2015. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, itt az egyetlen jó megoldás a kollégium.
2015. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanulj nagyon jól hogy jó egyetemre mehess ösztöndíjjal, mert itt nagyon úgy néz ki hogy 1-2 év múlva ki leszel dobva, és senkire nem számíthatsz.
2015. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

1- kollégium, remek ötlet

4- Ne feledd, Magyarországon van, nem Amerikában itt nincs egyetemre menés ösztöndíjjal..

2015. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem itt nem a felsőoktatás az elsődleges szempont, hiszen még a 17-et sem töltötte be, úgyhogy nem holnap megy egyetemre. ott, ahol laksz, nincsen kollégium? nálunk úgy van, hogy nem a sulinak van kolesza, hanem a városban. persze, az is kérdéses, hogy ki állná a kollégiumot. :/
2015. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy anyuddal ne lehetne szót érteni. Csak persze nem a tinik nyelvén és az ő hanghordozásukkal kellene megpróbálni.
2015. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!